Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Német rendszamos autón betudjá...

Német rendszamos autón betudják hajtani a trafi büntetést?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
EU-ban igen.
2017. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen bizony, tapasztalat.
2017. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerezzek be trafi jelzőt? Vagy más ötletetek, hogy autópályán 160al tudjak haladni?
2017. febr. 25. 12:17
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Biztos 160-al akarsz haladni? Mi van ha egy tapasztalatlan ( én ) felmegy autópályára és 90-el haladó kamiont megelőzöm 120-az, de nem tudom felmérni a sebességed és letolsz az autóm kigyullad és ottmaradok? Viszont ha 130-al mentél volna meg tudtál volna állni és nem lett volna bajom. Én mindig így gondolkodom, mi lenne ha valaki rosszabúl vezet nálam és nem méri fel a szitut... ne vezess gyorsan, maradj a nyugis 140-es relatív gyorshajtásnál csekk nem jön, menő vagy mart gyorsabban mész mint a megengedett és esetleg pontosabban reagálsz mint 160-nál. az a -20km/h sokat jelent ám. És igen, be tudják hajtani. Én Grúziából akartam hozni autót a parkolás miatt, de nem tettem mert semmi infót nem találtam róla, hogy műszaki, meg miegyéb..
2017. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon mennyi időt nyersz azzal, ha autópályán 130 helyett 160-nal mész? 100-en nyersz velem 8,5 percet. Megéri???
2017. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze nem ész nélkül és senkit nem letolva. De amikor tiszta az út vagy hajnalba jó lenne kicsit jobban haladni. Nem feltétlen 160. 200 is jó lenne. Németbe pl. Ez tetszik hogy ott lehet haladni.
2017. febr. 25. 12:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Én megjegyeztem, hogy hol vannak a fix traffik (nincs olyan sok pályán), máshol pedig tolom neki, ha lehet. Éjszaka főleg jól jön, ha tudsz 160-180-nal menni, és már várod hogy hazaérj, nappal nem számít olyan sokat.
2017. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Donald J. Trump ***** válasza:
A mostani fix trafipax már nem csak sebességet tud mérni, hanem időt is. Értsd: ha te 14 perc alatt teszel meg 2 trafi közötti távot, ami 130 km/ó-nál normálisan 20 percig tartana, akkor is megy a bünti. Hogy ezt a funkciót mikortól aktiválják élesben még nem lehet tudni, de az intelligens kamerahálózat azt jelenti, hogy nem hülye.
2017. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

A sietős emberek országa vagyunk, óriási távolságokkal. Ahogy írtam 100 km-en nyersz egy pár percet, de közben izgulhat a segged, hogy jön-e bünti. Tényleg megéri.

Országúton még rosszabb, egy ismerősöm mindig 130-cal közlekedik, ahol lehet, én meg 100 körül. 250 km-en nyer 15 percet, mert mindenhol úgyse tud menni.

2017. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magyarország a retardált szabályok országa, de...

Nem véletlen ennyi a seb.határ a pályán. Ha hajtottál már német autópályán, nem kell mondanom a minőségi különbséget.

A forgalomban lévő autók minőségét is jól mutatja, hogy a németek olyan adókkal engedik forgalomba a tizensok éves autókat, hogy érdemesebb 1500euroért megválni tőle, és venni újabbat. Nálunk köt ki ezek jelentős része,nem beszélve a 3-4 roncsból összetaknyolt tragacsokról, un.munkásautókról. Te ezeket kerülgetnéd 160-nal. Inkább ne tedd szerintem.

2017. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!