Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a8 d2 vélemények?

Audi a8 d2 vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen ez mai szemmel nézve?visszaadja még a luxust?A válaszokat köszönöm.

2017. febr. 26. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhh bőven. Szerencsés vagy ha megveheted magadnak. Kell a számom?😅😅 De csak akkor hivj ha már R8 -ad van köszipuszi😚
2017. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Qrva jó autó, és nagyon kényelmes, ha az extrák is működnek benne, akkor luxus ma is az egész (oké, nem megy magától a sávok között, meg ilyenek).

DE: nagyon nagyon rossz a hírnevük, nem tisztelik őket úgymond. Akinek volt is ilyen autója jó állapotban, az sem vigyázott rá, mert semmi értéke nincs az autónak. Nézegettem a múltkor eladókat, egyet sem találtam, ami tényleg jó, újszerű állapotban lenne. Mind lelakott, vagy valami gubanc van vele. Nem vigyáztak rájuk annyira, mint az E38-as BMW-kre például.

Nekem is volt ilyen D2-es A8-asom, de az sem volt hosszú kaland: aprópénzért vettem én is, ramaty állapotban. De a 300 lóerő megvolt benne, azt visszaadta.

2017. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!