Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó használata után, leparkol...

Autó használata után, leparkolok majd órákkal később vissza ülök az autóba és nyomnám be a féket de az telejen felkeményedett nem is lehet mozdítani csak mikor beindítottam utána enged ki ez mitől van?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten is volt itt valaki, akinek a fékszervó újdonság volt.

[link]

2017. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi
2017. febr. 27. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként próbáld ki, hogy leállított motornál nyomkodod a féket, ekkor ugyanannyira fel fog keményedni.

A videó végén láthatod a magyarázatot.

2017. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Kormányt próbáltad már tekerni, hogy nem indítod be a kocsit???

(csak mielőtt ezt is megkérdezed)

2017. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kormányt azt vágom, csak nem tudtam h fékben is van ilyesmi.
2017. febr. 27. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha megbarátkozol vele, hogy motor nélkül ilyen. Ha valami motorikus vészhelyzet van, és meg kell állnod fékrásegítés nélkül, jó ha tudod milyen. Autópálya tempónál kb. két lábbal kell beleállni, hogy érezhető lassulást tudj produkálni.
2017. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Van bizony rásegítés a féken is!

Mikor a Ladából, amin semmilyen rásegítés nincs, ültem át modern autóba, az elején amíg meg nem szoktam, akkorákat fékeztem, hogy ha nem lettem volna bekötve, kiesek a szélvédőn. :D Teljesen hozzászoktam ugyanis hogy rásegítés nélkül izomból kell nyomni a pedált.

De most meg a másik véglethez vagyok hozzászokva: ha visszaülök a jó öreg Ladába, először mindig olyan érzés, mintha nem fogna a fék. Aztán rájövök, hogy ezt rendesen taposni kell. :)

2017. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nivában bizony van (nem szervó, de rásegítő). Ezért mentem neki a kapunak, mert nem számoltam vele, hogy jobban kellene nyomnom a féket amikor nem megy a motor... A kormányt tudtam, hogy combosabb, de a fékről nem szólt a férjem mielőtt tolni kezdte... :-)
2017. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A szép történetektől eltekintve, nem normális, hogy pár óra alatt leenged a fékrásegítő. Még napok múlva is 1-2 nyomásig működnie kellene amíg el nem fogy a vákuum.

Én első körben leellenőrizném a szelepet ami a vákuumcső végén van, bár másutt is ereszthet.

2017. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy leenged pár óra alatt.

Nincs autó ami napokig megtartja, csak nagyotmondó autós van, aki ezt állítja.

2017. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!