Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autószőnyeget vegyek?

Milyen autószőnyeget vegyek?

Figyelt kérdés

van egy oldal ahol csinálnak gyári méretű szőnyeget,viszont a szőnyeg típusánál/vastagságánál nem tudom melyiket lenne érdemes választani.

Piccolo szövet 4-5mm

Rex szövet 6-8mm

Style plüss 7-9mm

Exclusive plüss 10-12mm


Melyiket lenne érdemes válaszatni? Ezeknél csak vastagságban lehet eltérés vagy anyagja is más lehet? Lehető legjobb az lenne ha könnyű lenne tisztítani és nem annyira látszódna benne a piszok(igaz fekete lenne a szőnyeg,szóval látszódna így is úgy is :) )


2017. febr. 27. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyagleírásból gondolom, hogy a Főnixnél csináltatnád. Én onnan rendeltem 1 éve a szőnyegszettem, Style plüssből készült fekete szőnyeg, ezüst szegéllyel és felirattal, plüss koptatóval.

Személy szerint a szövetet annyira nem szeretem, a plüss sokkal finomabb tapintású, viszont könnyebben koszolódik. 1 hete kiporszívóztam őket, de olyan, mintha új lenne, szerencsére könnyű tisztítani. A vastagsága pont jó, nem fog hamar átlyukadni, akkor sem, ha a sarkaddal taposod naponta.

Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem-e az Exclusive plüsst, de az már annyival drágább, hogy annyit nem ért meg nekem.

2017. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,azt az oldalt néztem.style plüssnek hosszabb az anyagának a szőre? vagy milyen,nem tudom elképzelni hogy milyen. Ha ott van a névben hogy plüss akkor nekem egy hosszú szőrű vmi jut eszembe :)
2017. febr. 27. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az enyém ilyen, bár ezen nem látszik annyira jól az anyag. Nagyon apró, sűrű, erős szálú, nehéz leírni, hogy pontosan milyen is. De sokkal jobb, mint a sima szövet, szerintem legalábbis. :)

Én a style plüsst ajánlom, nekem nagyon bejött. Kértem hozzá patenteket is, mert gyárilag csak ilyen leszúrós volt, de én rögzíthetőt akartam. Pár száz Ft volt a többletköltség.

2017. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gondolom nem lehet kérni csak 2 elsőt ? Nekem a hátsók azok nagyon jó állapotban vannak,így elég lenne számomra csupán a 2 első.
2017. febr. 27. 20:34
 5/5 hypno ***** válasza:

#4


Nem értem miért nem olvasod el azt az oldalt amiről kérdezel?


"...Nálunk lehetőség van teljes garnitúra vagy csak 2 első szőnyeg megrendelésére!"


[link]

ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!