Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson nem veszi a 2-3-4 es...

Simson nem veszi a 2-3-4 es fokozatot, mi kopott el?

Figyelt kérdés

Adott egy simson ami "elfelejtette" a 2,3,4 sebességet..

Kapott új kuplunglamellákat és amikor ezek próbakörön átestek a 4 est nem vette be ezután pedig az újabb körben már a 2 est sem.. ürest megtalálja és 1 esbe is be lehet tenni..

leszedtem az oldaldeknit és a következőt csinálja: üresben van ugye beteszem egybe és 2 be már nem tolja át hanem csak üresig viszont ha segítséggel üresből áttolom 2 be utána veszi a 3,4 et.. de ha visszaváltok egybe ez újrakezdődik..

volt már valakinek ilyen tünete?

váltódob vagy kapcsolókaron keressek esetleg valami elváltozást?


2017. febr. 28. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
volt nekem is ilyen és akkor azt csináltam hogy 1-esbe kihuzattam 80 ig aztán betettem 5-be itt már a nyomaték is bőven felhúzza...
2017. febr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be kéne állítani a váltót és megfelelő olajat használni, ami 75W-90-es (GL4) váltóolajat jelent, mást ne tegyél bele.
2017. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gyárilag előírt 80w90 olaj van benne.. a váltó beállításon nem változtattam..
2017. febr. 28. 08:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg,nem lazult e ki a váltóállító csavaron a kontraanya-nekem akkor volt ilyen
2017. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na akkor kezd azzal hogy olajat cserélsz. Gyárilag sehol nincsen előírva 80W-90-es olaj Simsonhoz.
2017. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont lefogja cserélni,mert 75 helyett 80-ast tett bele XD
2017. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
leesett a zéger a váltódob tengelyérőr, elég gyakori hiba
2017. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!