Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota celica vagy Hyundai...

Toyota celica vagy Hyundai coupe? Miért?

Figyelt kérdés

Melyik a megbizhatobb típus. Esetleg akinek van ilyen autója mi a véleménye.


Melyik a szebb szerintetek kinézetre, nem tudok donteni.


2017. febr. 28. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

A két autó között egy hatalmas különbség van.


A Celicahoz ha hozzányúlsz, rontottál rajta.

A Coupehoz ha hozzányúlsz, nem lesz rondább mint gyárilag.

2017. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt szerintem csak a márkajelzés a perdöntő. A toyota japán,a korreai autó meg japán koppintás. Nagyban azonos a két autó csak a toyota celica "jobban hangzik".
2017. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Itt a perdöntő az,hogy a celica egy verbeli sportautó, a hyndai meg egy lagymatag fos!Egy tök atlag autó,csak designos a formaja es ennyi!A kerdező meg gondolom az az emberke aki napok óta keresi itt másfél milláért a sport/sportos autot maganak!Igy nem kerdes hogy a celica!Persze nem valami boyracertől!
2017. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Sem a celica sem a coupe nem vérbeli sportautó.Amugy mind a kettő beválalható.Celica picit keményebb,könnyebb a coupe kényelmesebb
2017. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Aha....szoval a celica amivel annak idejen rally vilagbajnoksagokat nyertek az nem sportautó.....na jó azt hiszem ehhez kár is bármi egyebet hozzáfűzni......
2017. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért azzal legyünk tisztában, hogy a versenyautóknak a kinézetükön kívül semmi közük a szériaváltozatokhoz. A Celicák nagy része 1.6-1.8 FWD, azt igen erős túlzás kemény sportkocsinak nevezni. A GT-Four az már valami, de az eléggé más kategória, mint a hunyadi.
2017. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyiket se mondanam sport autónak, toyota gt86 az mar az.


Ezek pusztan sportos kinézetű autók, akik meg fikazzak barmelyiket is nem arra voltam kívancsi h fos hanem h miert, mert szimplan nem jon be neked a formaja? Sztem mindkettőből komoly autót lehet kihozni.


Celicabol 2000es v folotti

Hyundaibol 20005-2007 es re


a tobbi kommentelőtöl annyit kernek , h nem kell több mondatot irni feleslegesen mekkora szar, 1 szoval h leirja vki nem jon be a formaja azert mer tul turpis az eleje ..bőven megertem, konkrét indokokra vagyok kíváncsi.

2017. febr. 28. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja sportautó mert nyert rally vb kd 25 éve.Ezek szerint a pl a Peugeot 206,Citroen Xsara,Volswagen Polo is kegyetlen sportautó mert egy csomo rally vd-t nyertek.😊 A régi gt-4-es celica az a maga idejébe egy komoly sportautó volt.Én magamnak inkább egy V6-os coupet vennék.Formailag is jobban bejön meg szerintem jóval kényelmesebb.
2017. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd, én egyiket sem vezettem, és ahogy nézem, a többiek sem, így leginkább külső, adatok és előítéletek alapján ítéljük meg. De aki próbálta, az sem biztos, hogy számodra hasznos tanácsot ad, hiszen lehet, hogy neked pont nem a kényelem, hanem a sportosabb, közvetlenebb viselkedés jön be. Én azt mondom, hogy ne döntsd el, hanem mindkét típusból nézz meg amennyit csak tudsz! Ha már többet próbáltál mindkettőből, akkor tudni fogod, hogy melyik a jobb Neked. Ha szerencséd van, közben meg is találod a jövendőbeli autód. Azért sejtésem szerint ezekből sem lesz könnyű jót találni.
2017. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt megtudjátok mondani, hogy a celicánál, melyik a nem dobfékes?
2017. febr. 28. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!