Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl szép, hogy igaz legyen?...

UjváriBalázs kérdése:

Túl szép, hogy igaz legyen? Mazda MX-5

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek van egy mazda mx-5-je külföldon, ami elvileg hibátlan és 200.000 forintért adja. Nincsen papírja és 3 hónap ügyvéd által kiállított garanciát vállal rá. Erősebb 1.8-as motor van benne és 227.000km. Szívem szerint azonnal megvenném, de valamiért nem tudom elhinni hogy ilyen olcsón kapok egy hibátlan miatat. Vélemények?

2017. márc. 1. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem ismered személyesen a srácot. Netán egy hirdetési oldalon találtál a kocsira.

Régóta megy egy ilyen átverés a német oldalakon is, lehet itthon is. Jónak tűnő vétel, a tulajnak sürgősen el kell adnia az autót, akár még papírt is küld, csak foglalózd le utalással, vagy fizesd ki a trélert, stb.

Másrészt megy mit akarsz csinálni egy papírok nélküli MX5-tel?

2017. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Papir nélkül csak beleülsz az udvaron és brummogsz hozzá.
2017. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmi, ennek valamilyen verziója?


[link]

2017. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Azt hiszem ebben a végtelenül kecsegtető üzleti ajánlatban, csak egyetlen egy momentum tuti:

valahova át kell utalnod 200.000.Forintot. A többi csak körítés.


"3 hónap ügyvéd által kiállított garanciát vállal rá.."

Jaj, ez annyira meggyőző. :D

2017. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lopott?
2017. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én külföldön elek ...?..... de ha azt mondja hogy nincs papírja az autónak az vagy elveszett vagy másé az autó , vagy kamu lehuzas az egész.

Itt is vannak lehuzas ok, sok a bevándorló aki keresi a könnyű pénzt :(

A neve look book a pénz átadásakor beleirod a neved, cím, ír sz pénz átadod és kész, postán elküldöd a megadod városba ahol átírják a kétoldalas kicsi könyvet 1-2 héten belül.

De ugyan itt ha a neveden van az autó és ezt igazolod is, ha elveszett tudsz újat kérni nem gond. Ingyenes!!

Vettem már papír nélküli autót a rendőrség által pecsét stb....és garázs által ellenőrzött motor szám stb.... után kaphatsz új papírokat. Nekem volt ilyen Peugeot 407.

Az autó árára vissza terve, nem tudom hogy hányás évjárat de 227.000 km az nem kevés valószínű ezért is olcsó, nekem egy Toyota celica 1.8 sport vvtl van , 90000 van benne , ha idős vagy nagy motor pl 1.8 az autó sok az utado, 800€ /év. És a biztosítás a vezető korához van kötve nekem 780€ az útadom , 720 € biztosítás /év.

Nem biztos hogy lopot de van egy oldal a netem ahol 30€ befizetése után mindent meg tudhatsz az autóról pl: hány gazdaja volt, törött vokt e az autó , szerviz stb..... ez nem tudom hogy otthon is van e ilyen, jó volna.

Képet nem tudom hogy kell feltölteni , telorol írok tennék föl autóról képet de nem tudok.

2017. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlspilázom, de papír nélküli autót a szomszédomtól sem vennék.
2017. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!