Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menetfény vélemény?

Menetfény vélemény?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon hasznos dolog, viszont azzal elkúrták a dolgot, hogy hátra nem kötelező. Így az történik, hogy sötétedéskor, mikor már alig látsz valamit, ezek még mindig nappali menetfénnyel mennek, viszont hátul nem ég semmi, és nekimész. Ez nagyon rossz!!!! Ja és amelyekben automatikusan kapcsolódik a tompított fény, azokban is sokkal érzékenyebbre kellene állítani, hogy akkor is égjen a tompított, ha nagyon be van borulva. Ugyanis vannak esetek nappal is, vagy szürkületkor, hogy a DRL egyszerűen már kevés. Nem annak, aki a DRL-s autóban ül, hanem nekünk, többieknek.
2017. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alap ötlet nagyon jó, de tényleg agyfassz hogy hátul nincs.

Az új kocsimban nekem is van, és volt már, hogy megfeledkeztem róla emiatt, hogy lámpát kapcsoljak. Főleg, hogy a műszeregység is világít éjjel-nappal, csak a kapcsolók nem....

Így mikor éjszaka városban beröffented a kocsit, látod, hogy előre világít valami, a műszerfal is világít, szépen elindulsz. Aztán hátul meg lófassz se világít :(

2017. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

VW konszern autóiban kb. 10 évre visszamenőleg szoftverkód paraméterezésével aktiválható a hátsó helyzetjelző, hogy menetfényként is funkcionáljon.


2006-os Jettában VCDS-el egy darab checkboxot kellett bepipálni és kész. 2012-es Octaviában VAG-CAN-Pro segítségével három bitet kell átbillenteni. És ezek csak azon példák, amiket már próbáltam és működnek.

2017. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!