Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Opel Vivaro 2L, kis...

Ferkó90 kérdése:

Van egy Opel Vivaro 2L, kis buszom. És tegnap este utazás közben, ki gyúlladt az izzitó lámpa és a szerviz lámpa! És a fordulatszám mérő 6-dikban kb.1800 volt padló gázon, és a sebesség pedig csak 90km/ó Ettől gyorsabban nem tudttam menni. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Jellemzően valamelyik szonda vagy környezet emissziós hülyeség kütyü nem működik és visszaveszi a teljesítményt. Nálam ezt egy Renault meg a Peugeot is csinálta, borzasztó volt vele hazaérni. 5.-ben padlóztam, mert 6.-ban lassabban ment csak. De ötödikben is csak 2500 köréig jutott, többre nem volt ereje, szóval döcögtem 70 körül... Negyedikben meg már tiltáson ment, szóval jah, élmény volt....
2017. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üzemanyagrendszeri hiba. Szerviz kell a pontos diagnózishoz.
2017. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!