Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dunlop Sport Maxx RT valamint...

Dunlop Sport Maxx RT valamint Pirelli Cinturatio P7 között vacillálok 205/55 R16 méretben. Véleményeket szeretnék róluk. Mennyire kopnak, milyen a teljesítményük vizes és száraz úton?

Figyelt kérdés

#pirelli #Dunlop Sport Maxx RT
2017. márc. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Dunlop volt az nagyon jó. Durván tapad, mind a 4 egyformán lekopott 2mm-re. Csak akkor cseréltem le mert még úgy is nagyon tapadt.

A másikkal nem találkoztam.

2017. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem és egyik legjobb barátomnak már jó ideje csak Dunlop van az autón. Nagyon meg vagyunk elégedve vele, viszonylag elfogadható árú (olcsóbb mint a Continental, vagy a Michelin), de abszolút csúcskategóriás gumi szerintem. A Pirelli is nagyon minőségi gumi, viszont sok panaszt olvastam illetve hallottam róla. Nem is a tapadással van a baj, hanem hogy nagyon hamar kopik állítólag.
2017. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Akkor a Dunlop mellett döntök.

Én is csak jókat olvastam róla.

Köszi még egyszer :)

2017. márc. 3. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem rendelted meg, akkor gondold meg. Havernak rohadt gyorsan elkopott, és még három éves sincs, már rohadtul csúszik. Ő nagyon nagyot csalódott a Dunlopban.
2017. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Cinturato P7 van 205/55 R16 méretben, tavaly februárban vettem, mert akkor volt akcióban, de csak április elején került fel. 58 000 km van benne, és még 4,2 mm elől, 4,4 mm hátul. Tapadása nagyon jó, összetétele is kiváló. Jövőhéten rakom fel, még elkoptatom 2,2 mm-ig, de már megrendeltem a következő Cinturato P7 szettet. Amúgy nekem egy 2013-as Fiat Bravon fut. Maximálisan megvagyok elégedve vele, szerintem nem kopik gyorsan.
2017. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!