Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fegyver/onvedelemre szolgalo...

Fegyver/onvedelemre szolgalo targyat tartotok a kocsitokban, ha igen mi az vagy mi lenne a jo erre a celra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem, minek tartanék? Ha nem vagyok szemétláda, akkor senki nem akar megtámadni...
2017. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Még sosem támadtak meg.

Haverom pajszert tartott az ülése mellett amíg egyszer kiszállás közben beleakadt a lába kiesett és jól sípcsonton bazta magát.

2017. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ülés alatt van egy vas lengőkar, sokkolóban és éles vágóeszközben is gondolkoztam, de egyenlőre nem tartok ilyesmit az autóban, mert nem igazán volt olyan szitum, hogy le kéne sokkolni valakit. Alapból békés ember vagyok, de adódhatnak olyan esetek, mikor kell egy fizikai eszköz, erő.
2017. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Haver, a legjobb megoldás egy doboz nyugtató, ha ilyen gondjaid vannak.

Régebben én is dühöngtem az utakon, de rájöttem, magamat nyírom ki, meg valaki mást, ha ezen nem változtatok.

2017. márc. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
gázfegyver
2017. márc. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En boxerre gondoltam,hogy veszek a kocsiba. Szerintetek?!? vagy inkabb bors spray, vagy ....nem is tudom még mit lehetne, valami feszitovasat, csak azt mar lehet hatra kene rakni a csomagtartoba.
2017. márc. 3. 07:44
 7/14 anonim ***** válasza:
ha van engedelyed illetve viselesi engedelyed minden tovabbi nelkul lehet, igazoltatasnal celszeru szolni a rendoroknek tajekoztato jelleggel,ellenkezo esetben konnyen elofordulhat hogy utana nem lesznek szekelesi panaszaid...
2017. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a boxerre es a bors spray re is vonatkozik?
2017. márc. 3. 07:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Sprayt hordhatod magadnál.

A boxer viszont illegális, azt ugye tudod?

2017. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egy kort írj már please!...
2017. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!