Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyenek vannak még?

Milyenek vannak még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autó vásárlás előtt állok és nem tudom eldönteni hogy milyen autó érné meg. Sportos de mégis kis autót keresek megfelelő ár kategóriába. Néztem Civicet 750ér, és néztem már 3as audit is 1.7millióért. Nem használnám nagy távokra az autót ezért nem szeretnék dízelt, viszonz azt se szeretném hogy lomha legyen, gondolok itt a 4es golfra akár. Milyen sportváltozatok vannak még? Pl. a Hondánál VTI, vagy a BMW M-es változata, esetlek Vw R32, Vr6. Tippek ötletek? Keretem 1.6 millió. Ti mit vennétek? Köszi a válaszokat. 21/F

2017. márc. 3. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami Pédétédéji megcsipszelve ,tekert füstcsavarral,vágott rugókkal,"real bbc felnivel" és Szmók sármos matricával.
2017. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tetszenek az ilyen agyontuningolt sz"rok, meg hát városba minek dízel :D
2017. márc. 3. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyes 100 százalék iróniával írta (egyébként teljesen igaza van,tiszta szégyenek ezek). A civic jó ,de nehéz belőle jót találni. Sok diszkószekér ,fiatalok autója. De ha találsz egyet ami vállalható akkor nem rossz választás. A többit meg se nézném.
2017. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiesta nem játszik?
2017. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Miquel!

Nem, a Fiesta nem játszik.

2012-ben feloszlott az együttes, azóta a Csordás Tibi egyedül zenél. :D

2017. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!