Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne szíved egy 40 éves,...

Lenne szíved egy 40 éves, szinte tökéletes állapotú autót napi szinten elhasználni?

Figyelt kérdés

Nagyon olcsón jutnék egy öreg dízel ketyeréhez, egy darab rozsda nincs rajta, és pont mostanában nézegettem autókat.

Ezt valószínű nem kéne egy jódarabig szervizelni.



2017. márc. 3. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
használni, nem elhasználni. lenne igen.
2017. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha 40 éves Mercedes, akkor valószínűleg egy 123-as.

Sokáig jártam 123-asokkal, imádtam őket. Aztán váltottam újabb típusokra, és azzal együtt, hogy nincsenek rossz emlékeim a 123-asokkal, nem sírtam vissza őket.

Tekintve, hogy egy ilyen idős és állapotú autónak már újra fent van az ára, és ezért a pénzért kapsz egy 2 generációval, 25 évvel fiatalabbat, azért érdemes elgondolkozni, melyik megfelelőbb napi használatra.

2017. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Külföldről lett behozva, az araboktól, esőt sosem látott.

Annál több km van benne, de rendszeresen volt szervizelve, motorhangja alapján teljesen hibátlan. Olajat alig eszi.

Hát igen, ez a nagy dilemma.

2017. márc. 3. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
vedd meg. ilyenhez ritkán jut hozzá az ember gyereke.
2017. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg venném, de tuti, hogy nem használnám. Lehet kéne kicsit várni, vagy tényleg tökéletesíteni és tovább adni jó pénzért, de biztos, hogy nem hajtanám. (van egy 38 éves Skodám, azzal is ez van :/ )
2017. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem egy szuperritka autó, akkor igen, sőt, kötelező azt használni.

Utálom is a veteránosokat, hogy annyit dédelgetik az autóikat, de szinte soha nem használják, egy évben 5x előveszik, aztán annyi. Minden nap azzal kéne járni, mert így lehet egy kis stílust, retrót vinni a mindennapokba.

2017. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, nekem sem lenne szívem hétköznap használni.

Tekintve, hogy parkolókban már többször ráb*szták az ajtót, meg egyszer nekitolattak a kocsimnak.

2017. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elnézegetve a használtautós árait, gondolkodóba estem.

Na ezt nem gondoltam volna, hogy ennyit érnek.

Ráadásul csak az nem tudná ellopni, aki nem akarja, nincs benne semmi.

Akkor ez a terv eldobva. :)

2017. márc. 4. 04:11
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem szoktak veteránt lopni. Nem éri meg. Nagy a lebukás veszélye és nehezen tudja eladni.

Én a helyedben egy ilyen lehetőséget nem szalasztanék el, igaz úgy bánnék vele, mint a hímes tojással.

Ha tényleg jó állapotban van, akkor esetleg OT-s rendszámot megszerezni.

2017. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!