Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó tuninghoz milyen olcsó...

Robogó tuninghoz milyen olcsó 70cm3 hengerszettet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Yamaha aeroxomat szeretném idővel feltuningolni. 70cm3 öntöttvashengerre gondoltam. Nekem a 2 extreme márkát ajánlották. Ti milyen olcsó 70cm3 hengereket ismertek ami azért nem annyira drága?

Válaszaitokat előre is köszönöm



2017. márc. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik gen/kiadás?

-99

99-03

03-

100 2T?

Sajnos sokszor eltérő lehet.

Az Athena hengerek jók,"kezdő 70-es hengerek" sport kategóriába sorolnám,ami jelentősen erősebb ,mint a gyári,de azért a komoly verseny cuccoktól messze van,tehát bevezető.

De igazából Malossi-motoforce-stage6 vagy top mind jókat gyárt.

Nem tudsz mellényúlni.

Ha ún. belépőszint körüli kell amihez nem kell átalakítás akkor a Stage 6 Street Race öntött vas cuccát ajánlom.

Erősített főtengely nélkül ,gyárival is bírja (bár 70-esnél szerintem ez alap,hogy legalább egy bontott tuning főtengelyt 10-ért vegyünk,olcsóbb,mint új blokkot építeni).

csak természetesen fojtásmentes kipufogó (sportkipu!),és 17,5-es karbi ...

Rendes sportkipu és nem Gianelli meg egyéb sz.rok,és nem taiwani meg egyéb szarkarbik

2017. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy amikor én néztem hengereket a streetrace jött be a legjobban csak az a baj hogy 40 000 ft körül van.

Én utána néztem ennek a 2 extreme hengernek és láttam 24 000 ft megfelelőt csak az a baj hogy nem ismerem.

Am 2006 vízhűtéses 50 cm3

2017. márc. 4. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
egy yamaha megbízható motort tele dobálni olcsó sza r alkatrésszel?
2017. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:

A 2 Extreme-től kidolgozottabb, ránézésre is magasabb minőségérzetet kelt a Naraku szett. Hengerfejjel együtt persze drágább is valamivel.

Tartósságra teljesen jó, teljesítményre nyilván kicsit elmarad az 50-60 ezres szettektől.

De egy jó kipuval, sokat dob egy 50-es motoron.

Nekem jelen esetben ez van rajta 2 éve, de volt DR is, meg 2 Extreme, azt gyakorlatilag nem is használtam.

2017. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél bontottat inkább...

Állapotra a bontott is megfelelhet.

Max mi van? Hónolják...

Vigyél valakit aki ért hozzá,és ennyi...

Vagy add el az Aeroxot,és vegyél 70-eset...Egy jó állapotú gyári aerox simán érhet egy 70-es árát.

Az 50-esről 70-esre való váltás nem lesz soha 20e ft...

Egy jobb hengerszett ~40-45k,karbi 17-20,kipufogó ~ 35-40,egy alap legalább motoforce vagy Dr. főtengő ~20e.

Újan...

Azon szép világban élünk,hogy karburátort kb nyugodt szívvel vehetsz használtan,sportkiput szintén (max újrabelsőzöd 30 perc alatt 3e forintból minőségi yasuni huzattal!),hengert könnyedén.

Főtengelyt is akár bontottat.

Ami újan ~120 lenne,azt használtan 20e ft hengerszett + 20 kipu+10 karbi+10 főtengellyel elérheted.ami a fele.

Ha nincs pénzed akkor ne akarj UPDATE-lni,az Aerox 3 gen alapból is a leggyorsabb,erősebb robogók top 5-jében benne van.

70-85 km/h végsebesség.

Max kipuból folytás ki,és a toroknál a folytó ívet "lecsiszolni".

A hetvenessel a 2.5 literes fogyasztásod ~4-5 liter lesz.

2017. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom mi bajod van a gianellivel.:) egy gianelli reverse azert jol meg tud forgatni egy polini corsat...:)
2017. júl. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!