Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G hátsó ajtókban...

Opel astra G hátsó ajtókban nem szólnak a hangszórók, ha egyáltalán van benne? Van valami videó ami megmutatja hogy tudok beletenni?

Figyelt kérdés
Csak olyat találtam ahol az első ajtókban lévőt cserélik.A hátsó ajtóban lévők beszereléséhez nagyon nagy szaktudás kell vagy elintézhető könnyen?
2017. márc. 5. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A hozzá való kábelek valószínűleg benn vannak, amúgy meg ugyanakkora tudomány a hátsó kárpitot levenni, mint az elsőt.
2017. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyárilag van benne hátul is.
2017. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felszereltségfüggő.
2017. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy van, felszereltségfüggő, és szerintem valószínűbb, hogy nincsenek benn a kábelek, ha nincs benn a hangszóró sem.

Az ajtót szétszedni talán még könnyebb is egy kicsit, mint az elsőt. Ha kurblis az ablak, akkor a forgatókart tartó rugó kinyomásához érdemes fabrikálni egy szerszámot (én egy lapos fémdarabból csináltam).

2017. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!