Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Sorento megbízható autó?...

Kia Sorento megbízható autó? Vagy versus Land Cruiser?

Figyelt kérdés

Ugye az előbbi SUV, ameddig a másik tényleg terepjáró.

(Ja, ha ez fontos nem az újak érdekelnek, az nekünk oltári nagy pénz.)



2017. márc. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik megbízható.
2017. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ez helytálló az öregebb példányokra is? Mondjuk a Kiából azért nem annyira mennék vissza, az LC-nél inkább.


Igazából nem ártana egy ilyesmi technika, mert itt nálunk kb. lesz.rják ha éppen alig járhatóak az utak, pl. télen ha hó van, vagy dagonya ha sok eső esett. (Én meg külterületen lakok.)

2017. márc. 5. 21:44
 3/5 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Nem lehet összehasonlítani őket - a Land Cruiserben meg lehet kerülni a Földet is - legalábbis erre a felhasználásra ez a típus a leggyakoribb választás. De ez nem jelenti azt, hogy túl gazdaságos a fenntartása, mégiscsak több, mint 2 tonna. A Sorrento vele szemben egy modernebb és autóiparban átlagosabb építési szemléletet tükröz - lehet, hogy néha el fog romlani, de olcsóbb lesz az üzemeltetése.
2017. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2005os sorrentorol tudok véleményt, ismerőse, automata.

Belgiumban vette így a sok év gyári ugrott.

60e km, motorblokk csere, turbo csere, injektorok. Koreabol rendelve olcsó, vannak áfával munkadijjal 1.8m.

150e km ig

Hátsó difi 2 alkalommal csere, vagyis fel kell újítani 2x100-140e Ft, automata váltó felújítás, összes kerek csapágy, de az olcsó mert a suzuki swifte csereszabatos :) néha nem indul 1 napra az ismeretlen ok, és 10 liter alatt soha nem eszik.

Más baja nagyon nincs. Ha az összes lengéscsillapító meg minden cserélve volt a futóműben.


Én egyszer vezettem, mert a srác kórházba került én vittem haza a gépet, szabályosan féltem benne már 80nal, mindenfele ment jobbra balra billegett, a kormány a doboz billegesenek irányát adja meg,

2017. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbbi egy jó SUV, utóbbi még a V8-ig egy kivalló terepjáró volt. Új L.C-ről semmit nem tudok.
2017. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!