Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villogtat?

Miért villogtat?

Figyelt kérdés
Alap szituáció: Megyünk az autópályán a belső sávban, utolérünk egy előző kocsisort. Halad a sor 120km/h-val. Előttünk kocsi sor mellettünk kocsi/kamion sor. Jön az Audis kolléga és el kezd villogtatni, hogy menjünk féére. Kérdem én, az ilyen mit vár? A szallag korlátra vagy a kamion alá menjek be, mert ő jön? (egyébként mindegy milyen márkát írok csak tegnap épp egy audi csinálta ezt) Mi értelme van ennek? Aki ilyeneket csinál az árulja már el nekem legyen oly nedves.

2017. márc. 6. 10:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy türelmetlen paraszt az ilyen. Nem érdekli h nem tudsz épp lemenni. Neki nem számít ha beledöglesz se csak takarodj előle. De am szimplán hülye az ilyen. Nem képes kilátni a saját buta világából.
2017. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

Mert nem lát tovább az orra hegyénél.

Ilyenkor ezeket szoktam csinálni:

- Folyamatosan lassítok motorfékkel, amíg villogtat.

- Kirakom neki a ködlámpát, nézegesse.

- Lehúzodok jobbra, majd beállok mögé és villogtatok.


Amúgy nem csak audisták csinálják ezt, láttam már fordost, volvóst is.

2017. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
nagyon sietős neki,látja hogy te egy gyengébb teljesítményű kocsival vagy a pályán és ha esetleg van alkalmad akkor engedd őt egyel előrébb. Ez ugye annyiból szívás az egész hogy a kamionok mennek 90-el ha sok kamion megy 90 el akkor ugye az annál gyorsabban haladó 110-el előzi ugye nem fog gyorsítani mert ő valami oknál ezt a sebességet választotta meg,ami szerintem teljesen szabályos csak kialakul egy hosszú kocsisor ugye ott van a másik fél aki óra szerint ~140el megy(GPS 130) neki meg kellemetlen a valós 105km/h -s sebesség.El kell engedni..had menjen...igazából szerintem aki csak 110-el megy és nem is akar többel menni az minél előbb engedje el azokat a kocsikat akik mennének 130-cal.Persze ha te is csak rá vagy kényszerülve a 110-re akkor nyílván nem engeded el,akkor meg ez van.Nálam is szoktak lenni ezek ,hogy megy a kocsisor...megyünk 120al...beér egy BMW 3-as és már nagyon látszik rajt hogy sürgősen menni akarna,villogtatni nem szoktak (talán Audi miatt?) de amint van esélyem menni a 3as bmw egyre kisebb lesz a visszapillantó tükörben :)
2017. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Persze, márka független, nekem is csinálták már seátosok volvósok, minden. Egy satu 100-tól hirtelen tudta, hogy hol a helye... egy kamionnyi távolságot tartott utána, meg elég bátortalanul előzőtt meg amikor félre húzottam. Amúgy igen, ha meg utolérem jön a villogatás, bal index, duda kombó.
2017. márc. 6. 10:21
 5/28 A kérdező kommentje:
Persze, ő akar menni meg értem, félre is húzódok, amint tudok, de azért mert ő mittom én milyen kocsival van, nem fogom magam "megöletni"
2017. márc. 6. 10:23
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
"nem fogom magam "megöletni" " Pedig az ilyen 100-ról satufékezéssel közel jársz hozzá...
2017. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
120-ról 100... Nincs az Audin fék?
2017. márc. 6. 10:36
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
de nyílván van de ha csak egy pillanatra is elveszi valami a figyelmét az audisnak már megtörténhet a baj és nem csak neked és neki hanem sok ártatlan is belekerülhet ebbe.Szóval csak ésszel azért...
2017. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

Legközelebb: működtesd az ablakmosódat!

A siker garantált,úgy lefog szakadni rólad hogy öröm lesz nézni!

Én is így szopatom ezeket a retardált majmokat.

2017. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Igazából ez nem neked szól.


Azt mondjuk nem értem, miért kell a belsőben 120-al aludni. Ha tömör kocsisor meg nagy forgalom van, akkor nem szóltam.


Az önkéntes rendőrösködéssel meg állj le!

2017. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!