Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vékony ágak meg tudják karcoln...

Vékony ágak meg tudják karcolni az autót, ha keresztül megyek rajta?

Figyelt kérdés
Ma jöttek velem szembe és félrehúzódtam, de egy bokrocska belógott az útba és hallottam ahogy végighúzza az autót, de nagyon vékony ágak voltak. Nem látok semmi karcot, de ez érdekel, hogy ágak vagy hasonló tud e karcot okozni...

2017. márc. 7. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
igen tud
2017. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg. A friss vagy inkább élő hajlékonyabb ágak ritkán hagynak nyomot. Azok hajlékonyak, puhábbak. Ha viszont elhalt ágak, azaz szárazak azok meg tudják csikarni a lakkréteget szépen. :)
2017. márc. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze.
2017. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A száraz az tud rendesen karcolni.

Én parkolásnál jártam így hogy mentünk horgászni és a parttól távol egy földes úton parkoltam ahol lehetett. Ott mögém álltak és csak előrefelé tudtam kimenni de sajnos úgy jártam hogy picit keresztül kellett mennem egy kis ösvényen ahol a kis száraz ágdarabok okoztak némi karcot még a szélvédőmön is.

Alapból olyan autóval voltam ami már csak addig van nálunk ameddig le nem jár a műszaki, tehát nem kár már érte, csak dühítő volt hogy a hajszálkarcok sötétben való vezetésnél csillogtak a szélvédőn, jó nem volt vészes csak feltűnő.

2017. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!