Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra g z12xe láncos motorba...

Astra g z12xe láncos motorba milyen 10w40-es olajat vegyek? Létezik 100% megbízható olaj webshop?

Figyelt kérdés
mindenféleképp minőségit akarok! mobil, motul, castrol stb.

2017. márc. 7. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

jelenleg majd'kettőmilliárd autó üzemel, mind megbízható minőségi olajjal.


olyan olajat kell venni, amit a gyár javasol. pl.shell, de létezik opel márkájú is.

2017. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, van gm olaj, volt is benme, de csörgött zörgött tőle... márkatársak szerint is egy hulladék... 7000 km-el ezelőtt lett beletéve mannol extreme 5w40 egy ismerős ajánlására amitől nem csörög viszont borzasztóan eszi...

sok autó rohangál igen, de azt nem tudod Te sem hogy ebből mondjuk hány ember töltögeti után majd havonta, durvább esetben hetente :)

2017. márc. 7. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
G astrába ne tegyél 5-öst. Csak is 10w40. Én legtöbbször total olajat szoktam.
2017. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valójában 5W-30 kellene bele, mert a sűrűbb olajtól a hidraulikus láncfeszítő miatt csöröghet. Ha eszi az olajat meg kell csinálni, a sűrűbb olaj használata csak ideiglenes megoldás és még jobban lerövidíti a motor élettartamát.
2017. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csakis 5W30 vagy 5W40. 10w40 nem való bele, felejtsd el.

Bármelyik ismert olaj hivatalos kereskedőjétől, névtelen olcsó webshopokban belefuthatsz hamisítványokba.

2017. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 12 éven keresztül 5w30-as gm olajat tettem a g astrámba, és 15 éves korában pont ugyanúgy 1l olajat evett meg 2 olajcsere között, mint 3 éves korában amikor vettem.
2017. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!