Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam a közelmúltban 1...

Vásároltam a közelmúltban 1 Mazda 3 -as benzines gépjárművet (2006-os 2e-es motorral 110kw 150le bkxxx500000 feletti alvázszámmal) 230e+ km van benne és vezérműlánc készletből Fai és herth+buss jakoparts van hozzá, de nem tudom melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A Fai jelenleg olcsóbb és több fogaskereket is tartalmaz a készlet de a herth+buss ra viszont azt mondják hogy megbízhatóbb viszont nincs benne annyi alkatrész.

[link]

[link]



2017. márc. 7. 20:38
 1/3 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Szerintem a kép csak illusztráció. FŐleg egy webshopnál. Inkább a szerelővel konzultálj.

Egyéb iránt biztos hogy cserélni kell. Ezeket csak indokolt esetben kell cserélni

2017. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 joco5582 ***** válasza:
Bocs a kérdőjel lemaradt. Tehát biztos hogy cserélni kell?
2017. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A képek nem illusztrációk valóban ez van a csomagokban, jelenleg nálam van mind2 vezérléskészlet csak még nincs megbontva a motor. 200e után mondták hogy akkor esedékes a csere de mivel én most vásároltam és van benne 230e+ így cserélni akarom mert nem tudom volt e vagy sem.
2017. márc. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!