Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4t motorom menetközbe miért...

4t motorom menetközbe miért fullad?

Figyelt kérdés
szóval van egy 4 ütemű dirt bike 250ccm motorom és az a gondom, hogy beindítom üresbe kipörög rendesen nem csinálja de menetközben minden sebességbe befullad megy befullad mintha nem mindig kapna benzint. gyertyát még nem néztem de külseje alapján elég régi lehet. de én arra gondoltam hogy a gyertya. Sokáig simsonoztam és a szimon tapasztaltam ilyen tünetet de nem tudom, hogy ezeknél a 4 üteműeknél is ez lenne a baj. segítséget előre is köszönöm

2017. márc. 8. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb 1000forint egy gyertya......vegyel bele,probald ki...ha ugyanugy szar lehet tovabb keresni a hibát....amit egyebkent most garantalok hogy valami karburalasi gond lesz,nem pedig gyujtas!
2017. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!