Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt az első vezetési...

Milyen volt az első vezetési órátok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő múlva mentetek ki a forgalomba?
2017. márc. 8. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Amikor én vezetni tanultam, akkor még külön volt a rutin. Első rutin órám végén már én vezettem vissza a belvárosba. (Nem Budapest)
2017. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha jól emlékszem kb. 3 perc volt az elökészület, az autó ott állt az út mellett, és amikor elindultunk máris forgalomban közlekedtünk... igaz ez néhány gyalogost, kevés út szélén parkoló autót, és talán tucatnyi mozgó jármű volt két óra alatt.
2017. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Hát én éjjel 3-ig vedeltem és reggel 6-ra mentem vezetni. :)

Paráztam is rendesen, nehogy az oktató megérezze a pia szagot.


Egyébként kérdezte, hogy vezettem-e már, mondtam hogy igen. Ezután elindultunk, főleg 30-as övezetben, jobbkezes kisutcákban mentünk. Tehát már rögtön a forgalomban, rutinpályát nem is láttam soha. Ez 2-3 éve volt.

De egyébként oktatófüggő, van amelyik rutinpályára visz először.

2017. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Extázis :D Ja és egyből a forgalomban indultunk. Valójában az oktató csinált mindent, de én akkor ezt észre sem vettem, és nagyon erősítette az önbizalmamat pozitív értelemben.
2017. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mosqu!to ***** válasza:
66%
Első óra rutin, aztán a többi a városban/főúton és 2 óra autópályán. De Én autób*zi voltam már régen is, így jogosítvány szerzés előtt is mentem néha-néha a családba lévő Trabanttal. A vezetési órák csak finomítottak a rossz beidegződéseimen vagy azokon a dolgokon,amit nagyon hülyén tanultam magamtól! :)
2017. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is első rutin óra után hazavezettem, város szélén lévő rutinpályától 25 kmre lévő kisvárosba (oktatom is ott lakott)

haverral általában 2en mentünk mindig, hogy hátul ülve szokjuk a tájékozodást és tanuljunk a másik hibájából is (nem mi találtuk ki, oktató hivott igy)

amikor nem én vezettem, nem kellett koncentrálnom, akkor szinte mindig állt a farkam, mert egy jóféle 32 éves MILF volt az oktatom :D :P

2017. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első órám a mi városunkban volt, nem Szombathelyen, ahol vizsgázni kellett, megkérdezte, hogy vezettem-e már, aztán a helyi fürdő parkolójában mentünk kicsit, meg parkolgattam. Látta, hogy jól megy, ezért kivitt a városba. Rutin pályára a 6. óra körül mentünk.
2017. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!