Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás kresz vizsgára...

B kategóriás kresz vizsgára tanulok online egy megvásárolt netes programmal. Ez a kérdés tényleg így van? Mert én nagyon nem így tudom.

Figyelt kérdés

én úgy tudom hogy megkülönböztető jelzésű járműveknek mindig elsőpségük van. akkor miért van ittt a válasz miért más? megvásároltam a programot pénzért 30-napos vagy 12 órás kihasználhatósággal hogy biztos átmenjek a vizsgán. légyszi mondjátok hogy a programnak van igaza és én vagyok huuue

[link]


2017. márc. 8. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg, hogy a megkülönböztető jelzés, az a kék fény(+sziréna), a figyelmeztető jelzés a borostyán sárga villogó fény...


Ennek tudatában olvasd el a kérdést, és válaszold meg.

2017. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkülönböztető jelzés nem ugyanaz, mint a Figyelmeztető jelzés.

A megkülönböztető jelzés: kék villogó és sziréna. (mentő, tűzoltó, rendőr, stb.)

A figyelmeztető jelzés: sárga villogó (kukás, munkagép stb.)

2017. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tört le a kezed, amikor begépelted, hogy "elsőpségük"?
2017. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de amúgy letört elsőbbségük :D bocsi :D és iszonyatosan köszi a válaszokat én ezt nem tanultam nem mondták el az órákon nekünk, úgy hogy tényleg köszi a felvilágosítást :)
2017. márc. 8. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A bal felső sarokban látszik az elért pontszámod, úgy tűnik korai még a próbavizsga teszteket erőltetni.

Fejezetenként gyakorolj, és csak akkor lépj tovább, ha már az adott fejezetben majdnem tökéletes eredményeket csinálsz.

Az alap persze a szabályok megtanulása legyen, a teszteken nem totózni kell, hanem tudni a választ.

2017. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez már sokadik volt egyszerre és már nagyon fáradt voltam de mostanában már legalább 68 pontom van de 70 felett szokott lenni . Tudom hogy ezt megkell tanulni :( mivel most csinálom másodjára
2017. márc. 8. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
ha másodjára mész és ilyet felteszel kérdésnek jobb ha nem is vezetsz
2017. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A programot most vettem meg ezelőtt ingyenes netes oldallal progalkoztam amin már tényleg voltak hülyeségek és nem az új KRESZ szabályok voltak benne. Ott nem így volt megfogalmazva hogy megkülönböztető és figyelmeztető jelzések
2017. márc. 9. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ott nem így volt megfogalmazva hogy megkülönböztető és figyelmeztető jelzések"


Akkor, hogy volt fogalmazva? Ősidők óta használatosak, és ősidők óta sokan keverik, illetve nem tudják, hogy a megkülönböztető jelzés és a figyelmeztető jelzés mást jelent.

Kisebb gond, ha nem tudja, a gyakorlatban azért a többség tudja, hogy mi a teendő kék fénnyel közlekedő jármű esetén, vagy egy sárga villogóval közlekedő kukás autó, traktor esetében.

Nagyobb gond, amikor totózva készül valaki az elméleti vizsgára, és a sikertelenség okát nem önmagában, a rossz tanulási módban keresi, hanem külső kifogásokat keres.

A KRESZ elmélet nem különösebben nehéz, de a szabályok megtanulása a kulcs, kérdések-válaszok bemagolásával totózni rizikós.

2017. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De tudtam hogy a sárga borostyán jelzésű gépkocsiknak nincs elsopseguk de a többinek igen csak miután nem így tanultam hogy megkülönböztető és figyelmeztető hanem úgy hogy borostyán sárga és megkülönböztető ezek után csodálkoztam. De tudtam hogy a rendőröknek és stbnek elsőbbsége van. De azthittem hogy az oldal buta és nagyon reménykedtem benne hogy én vagyok a buta ami ki is derült mert én mashogy tanultam. Tényleg máshogy tanultam és megszoktam és furcsa volt ez nekem. De mostmár értem. Köszi hogy segítettek. Nem totozok :) apukamnak egyszer tanultunk kereszt és mindent elmagyarázta és már tudom :) nem tippelek
2017. márc. 10. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!