Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget kérnék hátha...

Segítséget kérnék hátha valakinek van sejtése. Vw golf 4. tdi. Menetközben furcsa hang, kék füst a kipufogóból autó leáll. utánna már nem indul. Valakinél volt ilyen esetleg? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 17:46
 1/8 Tomcatters ***** válasza:
KLek fust?? Az nem jo,valoszinuleg hengerfejes lett sajnos :(
2017. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem,víz nem fort,olaj jó.jelen állapotban tekertek a motoron de már vissza nem forog.valami sztem a motorba lehet de ez is csak sejtés
2017. márc. 9. 18:01
 3/8 Tomcatters ***** válasza:

Miota van meg az auto ?

Milyen motorolajat hasznalsz bele ?

Hany km van/ lehet a motorban ?

2017. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomcatters ***** válasza:
Tekertek a motoron .... akkor masik tippem,a fotengely csapagyas lett,de tdi reven ,vagy kritikan aluli motorolaj,vagy milliohoz kozeli futott km
2017. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5 hónapja van meg,most lett cserélve olaj,174000km.az autó.tipp,topp semmi kopogó,hang ,se füst ,semmi.ez derült égből villámcsapás.én is már csapágyra gondoltam mivel először a hang aztán a füst.Csak kérdés mitől?
2017. márc. 9. 18:21
 6/8 Tomcatters ***** válasza:
Nagy valoszinuseggel csapagy akkor sajnos :/
2017. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ennek a javítási költségét meg tudod saccolni?
2017. márc. 9. 18:43
 8/8 Tomcatters ***** válasza:
80-100ezer kb munkadijjal egyutt
2017. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!