Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf V GTI Vélemények?

VW Golf V GTI Vélemények?

Figyelt kérdés
Mindent amit gondoltok, tudtok a típusról szívesen meghallgatok!

2017. márc. 9. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A motorjáról nem hallottam rémhíreket, az autóval viszont van tapasztalatom. A műszerfal tetején a szellőző szeret zörögni, amúgy teljesen jó benn minden, minőségi anyagokat használtak. A szokásos kapcsolók kopnak, ami konszern betegség, de lehet bele venni másikakat, ha nagyon nem tetszik. Ha nem komolyabb gyári fejegység van benn, akkor szerintem mindenképpen megéri kicserélni valami komolyabbra, ha van rá igényed, és másra nagyon nincs szükség, onnantól minden van benn, ami egy autóba kell.
2017. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én láttam egy összehasonlító filmet rs focussal. Ugyanazon a pályán ugyanazon körülmények közt tesztelték őket. A golf 5 megalázta a fordot futomű ügyileg. A fordon a végén nem maradt gumi. Gondolom figyeltek rá, h gyári cuccok legyenek a kocsikban, de erre már nem emlékszem. Abban a tesztben nekem meggyőző volt a gti golf.
2017. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azta videot én is szivesen megnézném.Már csak azért is mert a gti nincs pakliban az RS Focusal.A focus jóval keményebb és sportosabb kocsi.Max az új Golf R lehet a focus ellenfele.
2017. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max ST Focus akkor. Az RS az R ellenfele, az ST meg a GTI-é.
2017. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazatok van 3 mas 4 es. Bocs a pontatlanságért .2 es voltam. Régen láttam már azt a videót. Nem találom sehol. Egy piros gti volt. Egy sötétkék forddal. Valószívű st volt. Egy versenypályán köröztek az autókkal semmit nem kímélve. Nekem akkor nagyon tetszett a gti. De nem volt szándékom a fordot sem leírni. Nnekem abban a tesztben a golf jobban tetszett!
2017. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen tesztekben mindig az a jobb autó, amit a műsor szerkesztők jobbnak gondolnak.
2017. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!