Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piroson haladtam át, szombathe...

Piroson haladtam át, szombathelyi 86-os út és a Rumi- út. Kereszteződésénél lévő telepített fixkapu figyeli ezt? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A 86-os út és a Rumi úti kereszteződésnél (Szombathely) lévő fényjelzésnél féktávon belül sárgát kaptam, hirtelen megállni nem akartam, mivel mögöttem közvetlen közel-követési távot nem betartva egy autós volt. A stopvonal előtt 1 méterre voltam, amikor a lámpa piros lett.

Ez a kapu nézi a piros lámpás áthajtást?



2017. márc. 9. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lessz gond ne aggódj nincs összekötve hogy ekkor váltott a lámpa te meg utánna 1 másodpercel kesőbb haladtál át , ha nem mentél gyorsan nincs baj ;)
2017. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Maximum 55 km/h-val mentem szerintem, sebességre figyelek mindig. Nagyon remélem,hogy nem kapok 50-es csekket.

Amúgy megy a zöld kéz, köszönöm!

2017. márc. 9. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy büntetést kapsz, de inkább hiszem azt a részét a történetnek, hogy szorosan tapadva követett valaki, és féltél, hogy beléd fut hátulról, ezért nem mertél, akartál megállni a sárgánál.

Elég lehetetlennek hangzik olyan lámpa-hangolás, ahol 50-55-ös sebességgel haladva a sárga utáni piros a stopvonal előtt ér, ha a sárgát valóban féktávon belül kapod

2017. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Két héten belül megtudod, hogy kapsz-e csekket. :)


A kamu dumát pedig tartogasd a szabs. előadónak ha úgy adódik, de találj ki jobb mesét! Tényleg, kit akarsz etetni és miért?

Mivel jársz, tankhajóval, aminek több km a féktávja? Vagy csiga tempóban mentél? Ha féktávon belül kapod a sárgát, akkor még sárgán fogsz átmenni, nem 0,5 mp-ig tart a sárga.

A kedvencem, ahogy a sok év rutinoddal megállapítod, hogy milyen képességei vannak a mögötted haladónak, és az autójának. Legközelebb elütsz egy óvodás csoportot, mert úgy gondolod túl közel megy valaki mögötted? Előre figyelj ne hátra.


Ne kezdj anyázni privátban, mert csak kiteregetem az adataidat, és aztán letiltalak.

:D

2017. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Most akkor tapsolj egyet, majd fogd meg az orrod es ugralj egy labon. #napitroll
2017. márc. 9. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért van ebben némi költői túlzás, hogy azt mondod féktávon belül kaptad a sárgát de a vonal előtt már piros lett. Hát egy darabig azért izguljál szerintem, ha szerencséd van akkor a seggedben lévő autó kitakarta a rendszámodat.
2017. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!