Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen szervo hiba lehet?...

Ez milyen szervo hiba lehet? Tovabbi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok nemreg egy audi a8 4.2 tdi(2008) as tulaja lettem de sajnos az elejetol fogva kicsit nehezkesen ment a kormany szervo. Igazabol ezzel az a fura hogy mikozben all az auto vagy lassan megyek nagyon konnyen mukodik de ha 30-40 km/h felett es minel gyorsabban erosen nehezkesse valik oszinten szolva korforgalmat megkerulni olyan mintha szervo nelkuli autot vezetnek. Ma voltam szervizbe olajszintet megnezni de az rendben van. Az autoban elektromos szervo van. Elore is koszonom a valaszokat
2017. márc. 10. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Igaz én nem vagyok olyan burzsuj, hogy audim legyen (ne vedd komolyan, csak hülyéskedek), de nekem hasonló volt nemrégiben a kocsimnál (szintén elektromos szervó). A központi chipnél volt valami gond, szerintem azt nemártana tüzetesebben áttböngészni gépen az autószerelőnek. Én vettem hozzá nagyobb aksit is, hogy startolásnál kapjon minden elegendő áramot és azóta kopogjam le nincs vele gondom. Nem értek az autókhoz, csak személyes tapasztalatot osztottam most meg hát ha :)
2017. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod jövő héten viszem vissza szervizbe és megkérdem hátha nálam is ez a hiba:/
2017. márc. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!