Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb minőségű a gyári izzó,...

Jobb minőségű a gyári izzó, mint a más márkájúak?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk van egy Fordom, abba érdemesebb Ford gyári izzót venni (főleg a tompított ég ki nagyon gyakran), vagy ugyanaz mindegyik? Érdemes ezért párszár forinttal drágábbat venni?
2017. márc. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol nincs feltüntetve, hogy mi a gyári izzója az autónak. Vagyis a gyári beszállítója. Olyat raksz bele ami a foglalatba belemegy. Talán a GE izzói azok amik jobban bírják a feszültség ingadozást.
2017. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyári beszállítót nem tudom, de gondolom nem a tesco gazdaságos.

Én németeknél élek, itt is megvannak a külömbségek, pl. a noname kínai "extra White" meg "blue", meg 30%-kal több fényerös baromságok jó ha 2-3 hetet kibírnak.

A sima mezei, de Osram izzók viszont nagyon ritkán égnek ki.

2017. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Ford nem gyárt izzót, hanem a "gyári" is valamelyik beszállító terméke.

A nagyok közül (GE, Osram, Philips) ha valemelyiket veszed, nagyon nem nyúlsz mellé. Valószínűleg a gyári is ezek közül valamelyik. Nekem az Opelemben gyárilag Osram izzók voltak.

2017. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még gyári az. Ilyen alapon a VW-ban még a dugattyú sem gyári hanem kolbenschmidt vagy mahle.
2017. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!