Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 320i vélemények?

BMW E90 320i vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható autó ?

Meg éri az árát ?

Vezetési élmény milyen ?

150.000km-el kockázatos venni ?



2017. márc. 12. 16:43
 1/5 Mosqu!to ***** válasza:
70%
Nekem ilyen autóm van,csak 330i... Nagyon jó vezetni! Volt már E39 535i-m is, annál kicsit feszesebbnek érzem, pont jó! De szerintem a 320 nem lesz egy nagy durranás,ha az E46-ból indulok ki, akkor megyeget, de nem kaparja fel az aszfaltot! A másik meg, hogy nem kilométert hanem állapotot veszünk! Az enyémet közel 300 ezer kilométerrel vettem, de nem mutatja se a belseje se az állapota! Nem is volt olcsó, de megérte Én megbízhatónak mondom! Szerintem megéri, ha nem az aljából válogatsz!
2017. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

150k még nem sok, ellenben 320i nem fog sokat jelenteni egy " sima " márkához képest, ha ne vesszük a hátsó hajtást.


Sokan viccnek tartják, de a valódi BMW a 6 hengernél kezdődik, ez részemről tapasztalat.

2017. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
A múltkor már írtuk hogy a Golf GTI-t válaszd mert minden szempontból ésszerűbb. Sokak szerint menőbb is mert ritka a GTI. A BMW javára csak annyi szól hogy hátsókerekes amit úgyse használ ki a BMW tulajdonosok 99%-a de télen problémát jelent sokuknak felmenni vele az emelkedőn.
2017. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :D igen tudom hogy kérdeztem már , de így viszonyítási alap nélkül is kíváncsi voltam ki mit ír egyértelmű , hogy golf lesz :)
2017. márc. 15. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Láncos vezérlésre érdemes figyelni, de inkább a G5 GTI.
2017. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!