Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ittas állapotban lehet járó...

Ittas állapotban lehet járó motorral az anyósülésen ülni? És vezetőülés?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül rendőr arra járna és ellenőriztet ha a saját lakásom előtt ülök pl. anyósülésen akkor megbüntet? Nem vezetni akarok, félreértés ne essék. Elvileg beindítani se lenne szabad az autót ha jól tudom, rendőrfüggő hogy megbüntet-e?
2017. márc. 13. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ulhetsz ittasan a jaro motoru auto vezetoulesebe, de az anyosulesre ulhetsz
2017. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ha egyedül ülök benne anyós ülésnél járó motorral? Az úgy oké?
2017. márc. 13. 19:05
 3/5 crudy ***** válasza:
A rendőr nem csak akkor piszkálhat ha már csináltál valami rosszat hanem ha bűncselekmény elkövetésére van gyanúja bekövetkezte elött. Pont ezért, mert ez így már nem exact. De mi lenne ha nem ülnél piásan kocsiba?
2017. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha látta, hogy te indítottad be, akkor ülhetsz akárhová! :-)
2017. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is... de elméleti szintű a kérdés. Pl. ha nem a mélygarázsban parkolok télen vagy ha hideg van és kellene a fűtés vagy 40 fokban a klíma és csinálni kell valamit az autóban.
2017. márc. 14. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!