Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mennyiért cserélik le régi...

Kb mennyiért cserélik le régi swiftbe a motor/váltó olajat és a fékbetéteket?

Figyelt kérdés
Szervizben,úgy h az olajat,fékbetétet már megvettem,csak le kellene cserélni,bele kéne rakni.10-15 ezerből így kijön kb a munkadíj ? Tudom h nem nagy munka de nem akarok itthon szórakozni ,nincs rendes emelőm,azt meg nem akarnám h rámszakadjon a szekér.
2017. márc. 14. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az óradíj talán 5-6 ezer. 2 óra alatt simán ki kell cserélniük, szóval 10-15 ezerért ki kell jönnie. Otthon pedig tényleg ne próbálkozz, a fék nem játék.
2017. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 ezerből lehet venni 2 nagyon jó emelőt, ha ez a probléma, és kölcsön is lehet kérni a szomszédtól. Rádszakadni meg nem az emelőtől fog, hanem attól, ha nem bakolod alá, amit akármilyen emelőnél amúgy is meg kell csinálni - és nem kell hozzá titánumfejes bak a NASA-tól, egy pár tégla vagy raklap kocka megteszi.


A kérdésedre válaszolva ahová én hordom az autót, ott 3e ft az olajcsere munkadíja hozott anyaggal, és olyan 10 körül van a fék.

2017. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. Ma voltam egy helyen 15 ből meg lesz.
2017. márc. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!