Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb típus? Skoda...

Melyik a jobb típus? Skoda Fabia 1.2 HTP vagy Suzuki Ignis 1.3 benzin?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő elég nagy hulladék. A Fabia 1.2 motorja nagyon gyenge és megbízhatatlan is. Az Ignis váltója, féltengelyei gyengék, és az egész autó rossz minőségű, sok apró, bosszantó hibával és zörejjel, nagyon rossz hátsó futóművel, ami rossz úton elpattog.
2017. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ignis. A fabia nagyon lomha azzal az 1,2 motorral az 1 tonnájához,talán nincs is 4 henger benne csak 3+ hamarabb meghibásodik motorikusan.
2017. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Ingisben jobb A motor, de piszok igénytelen megoldásokkal van teli. A Fabia motorja úgy gagyi, ahogy van. Nézz Puntot, Corsat, Cliot, 206-ot.
2017. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ignist valasztanam a ketto kozul.

A mienk 14 eves,eleg sok km van benne, semmi baja a valtonak, egyszer nem szart be. Normalis olajat kell belerakni, meg nem 40-nel kell visszavaltani 2-be, es akkor hosszu eletu lesz.

Viszont tipikus hibai: vezeto oldali napellenzo eltorik, csomagterajto kilincse eltorik. Ettol eltekintve jo auto, viszont ha mar Suzukinal tartunk, az uj (2005) Swift egy fokkal modernebb, es szerintem kenyelmesebb is vezetni, es kb ugyanannyiba kerul.

2017. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ignisnek motorja jobb, fabianak a kasztnija. De ami fontos, hogy az Ignis ülései szerintem kényelmesebbek. Fabiájé kényelmetlen volt nekem. Mire használnád, mennyi a keret? Nézegettem ezeket én is, habár a Fabiat 1,4-el, aztán Almera 1,5 benzinest vettem, Utólag nem bánom:)
2017. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fabiat csak városba, oda jó, viszont lámpánál a robogók úgy lőnek, mint a huzat. Városon kívűlre alkalmatlan a Skoda, tapasztaltam sajnos.
2017. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még annyi szösszenet hogy a Fabia 1,2 htp 90-nél 3000-et forog, autópályán 130-nál hangos :D
2017. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!