Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autószerelő XIV...

Norberto965 kérdése:

Megbízható autószerelő XIV kerület Amerikai út környéke?

Figyelt kérdés

SZiasztok. Tud valaki ajánlani egy megbízható autószerelőt Zuglóban, Herminamezőn?

Most költöztünk ide és a jövőben szeretnék egy fix szervízt. A Thökölyn lévő Szepessyre a házunkban

mindenki azt mondja, hogy tolvaj, a környék közvetlen lakóit is átverte, a Posta autó állítólag jó, de

az főként VW szervíz és emiatt nem igazán értenek a japán kocsikhoz (Mazda). Márkaszervízbe (Emil Frey) meg nem hordom a

6 éves autómat. Köszönök minden véleményt.



2017. márc. 17. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Amerikai út 7-ben van egy kis családi szerelőműhely. Nézd meg őket.
2017. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 n818053 válasza:

A környéken azért van lehetőség: általad is említett Posta autó a VW-Skodára teljesen megfelel. Márkaszervíz, emiatt drágább, de nem lehúzósak.

Szerintem a Suzuki Varró is tisztességes, én jókat hallok róla. Emil Frey drága, de az más színvonal, helyén kezelve az is rendben van. Nekem Honda van, azt a 10. kerületbe hordom, lehet az neked már messze van.

Szepessyről(ha arra gondolsz akinek a táblája a Thökölyn van, a kis parkkal szemközti oldalon) meg annyit, hogy a vejem Fordját egyszer beadta a lányom, kiakartak vele fizetettni egy komplett turbócserét. Nem is értem, hogy az ilyen

gátlástalan szélhámos, hogy él meg. Épp ezért én csak nagyobb forgalmú szervízeket preferálok.

2017. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor Szombati válasza:
Az amerikai 7alatti Madarász ès fia autószerelőt bátran merem ajánlani bárkinek korrekt árak rugalmas megbízható javítás!!!Tapasztalatból írom.
2017. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!