Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül első autónak melyik?

Ezek közül első autónak melyik?

Figyelt kérdés

Amik tetszenek,és lenne rájuk pénzem,és még maradna is:

-opel omega c 2.5 v6 cd

-vw passat b5.5 2.5 tdi

-Audi A8 2.5 v6 tdi (kézi 6-os).

Az autót nem használnám sokat,a mindennapokban maradok a tömegközlekedésnél,de,ha valahova kell mennem vele akkor legyen megbízható,legyen kényelmes,és legyen biztonságos.A válaszokat köszönöm.



2017. márc. 17. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen evjarat? Amugy en az A8-at kizarnam, mert nagyon draga fenntartani, foleg ha mondjuk beszarik benne valami.

A passat talan fenntarthato ep penzbol, de az omega meginkabb. Bar egyiket sem olcso.

Amugy ha nagyon dizelt akarsz, miert nem veszel egy full extras Vento, A4, 1.9tádival, rohadt kenyelmesek szerintem, jol mennek, jol fogyasztanak, es ha mo djuk egy nagyobb alkatreszcsere, megse olyan nagy osszeg, mint mondjun egy A8 eseteben.

2017. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hozzám az a8 meg az omega közelebb áll,mint a passat,szerintem a passat túl tömeg,egyébként én 1.9 tdi-t direkt nem akarok venni,mert azért csak első autó szóval,ez csak személyes vélemény,de én 2000ccm alatti motorral nem is vennék kocsit.
2017. márc. 17. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Én inkább ajánlanék mást, ha nem gond. Volvo S60 2.4 D5 163lóerős dízellel, kombija a V70. Vagy ha nem dízel van belőle 2.3 T5, 250ló. De maradjunk akkor a dízelnél, szerintem mind a háromnál időt állóbb motor, 5henger, remek futómű, a kasztni cinkelve van, ami annyit jelent, hogy előbb hal ki az emberiség, minthogy a kasztni elrohadjon. Ár/érték aránya legjobb, javíttatni is olcsóbb, főleg ha az angoloktól rendelsz alkatrészt és nem vagy lusta ebayezni. Ha teljesen hülye biztos kocsi kell, akkor turbó nélküli 2.4 dízelt vedd, az is elég jól megy 131ló. Szerintem az általad felsorolt kocsik pénztemetők, a Volvo korszerűbb és erősebb is. Az Audi A8 egyszerűen drága, az opel omegák nagyon lelakott kocsik már, a passat az ami ajánlható, de elég sok időbe telik mire jót találsz belőle, mert már melós autókká alacsonyodtak vagy 50szer megtették a föld-hold távolságot. Persze mindegyikből lehet jót és rosszat is venni, Volvoból is, de az Audi és az Opel szerintem eleve rossz ötlet. Menj el és nézz meg egy passatot meg egy S60-t, nekem nincs kétségem, hogy melyik fog tetszeni. Főleg ha találsz egy full bőr kivitelt ;)
2017. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én csak német kocsiban kondolkodom,nem tudom miért a többi nem tetszik.A passattal az a bajom leginkább,hogy amiket néztem az mind automata,azok megvazt mondják bajosak,vagy tévedek?
2017. márc. 17. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Benzinesben nem is gondolkodtál? Az most nem játszik?
2017. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A volvo pedig tenyleg nagyon jo, nem csak a nemetek tudnak autok gyartani, mas orszag is gyart jo autokat, sőt...

De pl.: vw pheaton, mercedes e,c osztaly, bmw 730d, 535d ezek kozott is erdemes lehet nezelodni.

Bar szemelyes velemenyem szerint ilyen kaliberu autot hasznaltan felszallas egy szopórollerre puci seggel es nagyra nyitott szajjal...

2017. márc. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tomcatters ***** válasza:
Ha megbizhatot akarsz es dieseljatszik es csak nemet, pont a 2.5 tdi kkel van a legtobb baj, es kizartad az egyik legjobbat az 1.9 tdi -t ,illetve ahogy elottem is irtak a volvo 2.4 d szinten megbizhato :D vagy da tdi akkor ott a sokkal megbizhatobb 2.7 vagy a 3.0 tdi
2017. márc. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Maradj csak a tömegközlekedésnél. Azért kár játszanod az agyadat h a szomszéd előtt kamumilliomost adjàl.. Ha neked autó kéne használatra nem ilyen kihívó szarokat nézegetnél,miközben busszal jársz. .
2017. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jobbnál jobb autók :D

Amúgy: Omegát felejtsd el, A8-ast szintén, mert már csak a baj van velük. Meg a 2.5 TDI motorral nagy csalódás lenne, túl gyenge a motor ahhoz az autóhoz.

A 3 közül a Passat B5.5 korrekt választás, nekem is szokott titkos tippem lenni, ha kérdeznek. Szigorúan 2003+ évjáratú legyen, utána már ez a 2.5 TDI is olyan jó, mint az 1.9 PDTDI, a tévhitekkel ellentétben. Ja és nem leszel kamumilliomos egy ilyen autóban. A vételára is nagyon korrekt, a 2.5-ösök olcsóbbak mint az 1.9-ek, és a 2.5-ös Passatok szinte mindig fullosak.

2017. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első autónak nem szokás ilyeneket venni.

Ha abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy a tervezett használati költségeken felül nem probléma számodra akár évi egy milliót boldogan kiadni a váratlan költségekre, akkor irigyellek.


Az autóválasztást illetően, én meggondolnék egy 3.0 TDI A6-ost. Az se tucat, főleg ha magas felszereltségű. Ráadásul nagyobb belőle a választék itthon és külföldön is, mint az A8-ból.

2017. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!