Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért remeg a motor és erőtlen...

Miért remeg a motor és erőtlen? (renault)

Figyelt kérdés

Hidegen remegett a motor es elment az ereje. A környezetvédelmi làmpa is villogni kezdett

Clio 1.2 16v


2017. márc. 17. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
fél még szegényke. kicsit bíztatni kell.
2017. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyújtáskimaradás, 3 vagy 2 hengerrel ment, és emiatt elmentek az emissziós értékek is.
2017. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Új gyertyák vannak benne.

Trafó lehet a ludas? tudom hogy típushibája de nem tudom melyik márkájú van benne mert beszerelve nem látszik rajta.

Ami érdekes hogy meleg motorral már nem csinálta ezt.

2017. márc. 18. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Hűtővíz fogy ?

Esélyes, hogy a hengerfejtömítésnél valamennyi víz belefolyik a hengerbe, és ott hidegen gyertya elektródáit összezárja, így égéskimaradás léphet fel. Meleg motornál a víz ami belekerül rögtön vízgőzzé válik így nem akadályozza a motor működését.

2017. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Trafó lehet a ludas? tudom hogy típushibája de nem tudom melyik márkájú van benne mert beszerelve nem látszik rajta."


Látszik az, ha fekete a kupakja és Valeo feliratot látsz, akkor az volt a gyári trafó, és azok elég gyakran halnak meg.

Ráadásul a gyertyahézagra is érzékeny, 0,9 mm az ideális. Hiába új a gyertya a hézagot be kell állítani, mielőtt beszereled.

2017. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!