Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja? 1.8T b5.5...

Chrusss kérdése:

Mi okozhatja? 1.8T b5.5 passatom van, hirtelen gazadasnal megtorpan az auto berangat egyet es gyorsul. Viszont azt a teljesitmenyt sem adja le amit tud az auto szoval nem megy ugy ahogy kellene

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 07:12
 1/7 Tomcatters ***** válasza:
Szerintem üzemanyagszuro lesz ,kezdeti dugulas ,nalam is rangatott,de mar jobban,mig nem cseréltem :) nekem foleg kis sebessegnel hirtelen gazadasra 1-2.ba volt erezheto meg nem jott lenduletbe ilynkor ovatosan nagyon odafigyelve lehetett gaztadni kulonben kirazta a vesémet , utanna mar a lendulet miatt nem rangatott
2017. márc. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valoszinu hogy ennek koze is lehet ahoz hogy nem adja le azt a teljesitmenyt amit tud?

Egyebkent neked is ilyen autod van?

2017. márc. 18. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kap elég benzint, egyértelmű, így pedig nyilván az erejét sem tudja leadni.
2017. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomcatters ***** válasza:
Nekem cl7 7gen accord van :D De az nem igazan befolyasolja :D Persze hogy nem adja le a teljesitmenyt ,mert ahogy irtak elottem nem kap eleg benzint, csak az ECU okos es igazodik a kevesebb uzemanyaghoz igy visszafogja, hogy megfelelo aranyban legyen a benzin levegokeverek :D
2017. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Uzemanyag szurot veszek aztan kicserelem, mert mar semmi otletem sincs

Vakumcsobeket leellenoriztem, levegoszurot leellenoriztem, egr szelepet kitisztitottam, uj gyertyakat kapott, az egyik gyujtastrafo szar volt az cserelve lett szoval nemtudok mar mire gondolni

2017. márc. 21. 09:23
 6/7 Tomcatters ***** válasza:
proba, sztem az lesz a gond ........... vagyis remelhetoleg, masik ami rangast es gyengeseget tud okozni,az sajnos kopott vezermutengely (de ez csak, akkor ha mar tenyleg minden filleres vacak ellenorizve cserelve
2017. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Map senzor csatinal volt ketto db vezetek szet szakadva...ezt megoldva elmult a torpanas nincs hibakod! Szoval ez miatt volt mivel veszuzem modban jart a motor(sima szivokent).
2017. márc. 21. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!