Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csak 1,5 évet kapot az...

Ricsi+++ kérdése:

Miért csak 1,5 évet kapot az autó a műszakivizsgán? Én úgy tudom hogy 2évet kellet volna kapnia.

Figyelt kérdés

Egyik ismerösöm vet egy autot egy kereskedésben

Miért kapot 1,5 év műszakit?

Mikor nézte, akkor azt mondták neki hogy friss műszaki.

Kért rá vonohórgot is.



2017. márc. 18. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Újat vett vagy korábban forgalomba helyezett, raktáron álló autót?

Az új autók első nekifutásra 4, utána 2 évre kapják a vizsgát. A használt autóknál már akármennyi is lehet a hátralevő műszaki. De ezt lehet ellenőrizni a forgalmiból (a rendszámon található matricából nem mindig) - feltéve, hogy eszébe jut.

A "friss műszaki" meg lassan olyan ordas kamu lesz használt autóknál, mint a "motorgenerál után", "hölgy tulajdonostól", "nemdohányzó", "sérülésmentes" és a többi bullshit. Ha még fél év van a kettőből, akkor is friss a műszaki, mert "mikó' feltettem a hirdetést még tényleg majdnem egy év vót belölle".

2017. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 egySanyi ***** válasza:
Ha a vonóhorgot most rakták fel akkor elvileg újra le kellett műszakiztatni ami idősebb autónál 2 év. Esetleg nem gázos az autó és a gáztartálynak annyi a kihordási ideje?
2017. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Külföldi papiros volt az autó..

Elvileg ott kint még volt, rajta vizsga!

Na most, ott azt mondták neki hogy 4-5 liter a fogyasztása!

Közben beveri 8-9 litert! :)

2000 évjáratú kis benzines merci.

1300 as

Magyarán mondva átvágták csak nem fogja fel.

110000km azt mondták neki hogy garantált a km óra..

Szerintem már ez nem fedi a valóságot!

2017. márc. 18. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
tanulópénznek jó volt, politikus,autónepper/kereskedő hasonlóan áll az igazsághoz amit kérdeznek azt is el kell osztani 1millióval és még akkor is messze van az igazság
2017. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
másfél évet nem kaphatott műszaki vizsgán. annyi van még, az lehetséges.
2017. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Műszaki vizsgán nem kap 1,5 évet, hanem már csak ennyi van vissza az érvényességéből.

4-5 litert az én dízel Audim fogyaszt pályán.

Ezért hülyeség a benzinmotor 1.6 alatt, mert azokat eszetlenül pörgetni kell, hogy menjenek.

2017. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szántóvető ***** válasza:
létezik egyáltalán egyhármas merci..?
2017. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17 éves szívó benzin motor 4 litert eszik... hát "persze"! Ilyen mesét nem szabadott volna elhinni. A 2015-ös dízelemnek ennyi a gyári adata hátszéllel tesztpályán 6.-ban 80km/h-nál, a valóság reális körülmények között jóval több.
2017. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kaphatott 1,5 ev muszakit, ha elismertettek a kulfoldi muszakit, ami persze nem uj volt hanem meg masfel evig ervenyes.

Ha esetleg A140 es merci, akkor nem csoda a 8-9-10 literes fogyasztas, nameg a rozsda is nagyon szereti...

2017. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amugy ha el volt ismertetve a kinti muszaki ,ahhoz kelett a kinti muszaki igazolvany, azon rajta van a km ora allas amikor le volt muszakiztatva kint, ha azt nem adta a kereskedo akkor 100% vissza van tekerve, es nem hulye,hogy odaadja
2017. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!