Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan 350Z tapasztalatok?

Nissan 350Z tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van olyan személy, aki tapasztalatokkal rendelkezik Nissan 350Z-vel kapcsolatban, és szívesen megosztaná őket? Konstrukciós hibák, mire kell figyelni stb. Esetlegesen ha tulajdonos megmutatná kocsiját?

2017. márc. 18. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szemelyes tapasztalatom nincs , csak bujom az internetet,engem is erdekel ez a kerdes , hiszen en is szemezgetek ezzel az autoval, jo aron kapni, foleg kulfoldon 3-3,5 millióból mar egesz szep darabok vannak,akar lepapirozva is. Mondanam, hogy olvass nepiteletet de van fenn kb 5-6 velemeny, abbol mondjuk 2 hasznalhato , a maradek helyesen irni sem tud, meg szerintem nincs is neki, mert az hogy jo, meg gyors az nem valami erdemi informacio..

Aminek utanajartam , a hajtasa allitolag nagyon jo, a szivomotor szinten eleg megbizhato konstrukcio, elvegre japan , nincs is tulbonyolitva, rozsdasodasrol se talaltam semmi komolyat. Tuning alapnak is sokan veszik,hiszen azert ez a motor elbir nagyobb teljesitmenyt is.

Olvasgattam meg , hogy a futomuvere kell altalaban nagyobb penzeket szanni, de szerintem ez az osszes hasonlo sportautona mervado. Valamint a brembo fek sem olcso mulatsag ha cserelni kell, de kopo dolog ez is.

Ami engem erdekelne , nem nagyon talalok arrol infot , mennyire egyszeru hozzajutni az alkatreszekhez..

De a megbizhatosagrol annyit, hogy en nagyon meg nem talalkoztam olyan szemellyel , aki nagyon rosszul jart volna egy nissan megvetelevel. Nezegettem mas hasonlo autokat is, de igazabol nem nagy a kinalat, pl rx8, de a wankel azert veszelyes.. esetleg a porsche boxter, de ott szinten a szerviz huzos.

Remelem tudtam par infot adni, meg persze en is varom veled egyutt a 350Z tulajok kommenjeit.

2017. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is csak az internet maradt.:-) Valamelyik verzióra jellemző a magas olajfogyasztás, illetve az olajlehúzó gyűrű letapadása, de nem tudom pontosan, hogy a 280 vagy a 300 LE változatra. Jó a meglátásod, 3-3,5 ből kijön egy EU-s kivitel külföldről, lepapírozva. Nézegettem más kocsikat is, de a Nissan felé húz a szívem, illetve nem egy hátrány az sem, hogy ha jót sikerül venni, nagy értékvesztésre nem kell számítania az embernek.

2017. márc. 21. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!