Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok amikor új, ismeretl...

Kamionosok amikor új, ismeretlen traktort kaptok akkor szoktatok kérni "kezelési kisokos" kézikönyvet, amikor számtalan még nem látott gomb, funkció és egyéb van?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg a még kezdőkre avagy nem 25 éve a szakmában dolgozókra...
2017. márc. 19. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akik 25 éve a szakmában vannak, és eddig régebbi kamionnal jártak, nehezebben boldogulnak ezekkel az új kütyükkel, mint a régiek :D

Meg aztán mindegyik kamionban a fő funkciók nagyjából ugyanúgy működnek. Ha mégsem boldogulsz valamivel, akkor megnézed a könyvben, de manapság már a youtube is tele van kamionos videókkal, ahol az utolsó kis rejtett gombig mindent bemutatnak, hogy mire jó.

2017. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbálja az ember és már tudja is mi, mire való.
2017. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most vagyok pályakezdő, és a tapasztalt kollegák autóit rakom elő betanulás gyanánt.

Több autóval is megyek egy nap. A gimbokon a kapcsolóko az elrendezésben van különbség, a piktogrammok általában egyformák, és egyértelmüek. Ha valamit nem tudsz, akkor a könyv általában a kocsiban van, vagy hirtelen fellépsz a telódról a netre és google. :)

De rászánok a telephelyen 10-15 percet és gyorsan átnézem a kocsit... ha találok tapasztalt kollegát megkérdezem... :)

2017. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jött egy protekciós, nagyon nagy arcú srác, hatalmas egoval. Első útja Ankara(én is oda mentem, jött utánam)

Aztán Ankarában megkérdezte, mi az a kis gomb a váltógomb alatt?

2017. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
minden járműhöz jár kézikönyv,nem kell külön kérni.átézed és kész.
2017. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!