Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson index akkumulátor nélkül?

Simson index akkumulátor nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Simson S51B-m. Hogyan tudnám az index-et működésre bírni? Semmi sincsen benne. Jelenleg próba céljából kipróbáltam egy relével, de csak folyamatosan világított. Autó akkumulátor töltővel tökéletesen működött. Ha rakok elé egy egyenirányítót vagy fesz. Szabályzót, akkor megjavulhat? Vagy lehet az másik opció, hogy veszek bele egy LED-es index relét, meg 5W-os ledet bele? Vagy ahhoz is kell fesz.szab./egyenirányító? Köszi!

2017. márc. 19. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkumulátor, egyenirányító, fesz szabályozó és maga a relévezérlő és/vagy villogó áramkör is kell bele.

Én az itt találhatót építettem meg ( ez fesz szab és villogó áramkör, relé nem kell hozzá ):


[link]


A lay könyvtrából a birelba.lay kell neked.

Maga a spring NYÁK tervező program a sprintlayout alatt a SL5.zip ( ezzel tudod megnyitni a lay file-t )

2017. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!