Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motor lenne jobb?

Melyik motor lenne jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok és A1-es jogosítványom van. Most készülök megvenni az első motoromat. Két motor van ami szóba jöhetne. Egy Aprilia RS50 és egy Aprilia RS125. Melyik lenne jobb kezdő motornak?

2017. márc. 19. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

kezdőnek az 50es. különben a 125ös sokkal jobb, de első motornak picit erős.


ha óvatosan vezetsz, és megadod a módját, nem keménykedsz, hanem tanulsz 4 hónapig, mielőtt csőgázt adsz, akkor a 125össel mindenképp jobban jársz. üdv

2017. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem a 125 ös jobb lenne ha az elején óvatosan járok vele. És nagyon sokat eszik a 125 ös vagy lehet bírni egy soványabb pénztárcával is?
2017. márc. 19. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
nem eszik sokat, pláne ha nem mész vele folyton 120at.
2017. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ
2017. márc. 19. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Előtte még nem motoroztál soha, robogón sem? Nem olyan nagy a 125-ös, meg lehet tanulni azon is, ahogy az első mondta, ha kicsit óvatos vagy eleinte.


Annyit tennék hozzá, hogy az Apriliát gondold át, vagy akkor tényleg igazán jót vegyél, egyik ismerősömnek is RS125-je volt, és állandóan szidta, mindig csak baja volt vele, hetente hordta szervizbe. Gondolom nem egy tip-top példánya volt, de én azért nem bízok egészen az olasz motorokban.


Sok sikert!

2017. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem piaggioval van tapasztalatom, tönkretehetetlen és nagyon megbízható. haveromnak 250es apriliája volt, szépen ment és semmi baj nem volt vele.
2017. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aprilia RS 125-ből nem sok példány van ami 11 kW-os forgalmival van, legtöbbje 24 kW vagy afeletti teljesítményre van vizsgáztatva. Tehát A1-el nem igazán vezetheted. Az Aprilia akkor macerás, ha telepakolod mindenféle olcsó utángyártott alkatrészekkel. A gyári alkatrész drága, ha nincs fojtva, akkor eszi a benzint, viszont van benne erő. Vékony pénztárcával ne Apriliát vegyél, mert gondok lesznek a fenntartással.
2017. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem van egy elado ha meg erdekel 2008 as rs 125 A1 vezetheto, 34 es dellorto karbi, sport 6 fokozatos kuplung es fekkar, jolly moto full rendszer alatta, hivatalos markaszervizben szervizelt szamlat tudok mutatni, irj privatot ha erdekel
2017. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csiß válasza:

"Vékony pénztárcával ne Apriliát vegyél, mert gondok lesznek a fenntartással."


Nos igen.Sokan ezzel kúrják el,hogy elromlik valami alkatrész és bele tesznek egy olcsó kínai vacakot.Egy idő után már az egész motor kínai alkatrészekből áll,és csodálkoznak,hogy hetente kell vinni szervizbe. Aprilia egy minőségi motor,ha elromlik minőségi alkatrészt kell bele rakni,ami nem olcsó buli (de kifizetődő).

2017. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!