Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mennyi lehet egy 5...

Vajon mennyi lehet egy 5 sebességes Lada 2107 végsebessége?

Figyelt kérdés

egy 4 sebességes:gyári max =150Km/h


de csak Kb. 120Km/h cammog



mennyi az 5 sebességesnél?


2017. márc. 20. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem megy gyorsabban 5 sebességgel sem. Sík úton értve persze.
2017. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 120-szal megy a 4 sebességes, akkor lehet a motor kb 40 lóerős. Mármint ennyi maradt meg benne az idők során.
2017. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Tudtommal ugyanaz a végáttétel mindkét váltó esetében.

Tehát ugyanannyi.

2017. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az 5 sebességes csak a fogyasztás miatt van,sebességtartó fokozatnak.
2017. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a sebesséfokozatok számától függ a végsebesség. Innen tudsz letölteni egy jó kalkuátort:

[link]


Fénykorában a mi 4 sebességes 2107-eseünket is kipróbáltuk, számlap szerint fel tudott gyorsulni 150-ig. De elég volt egyszer kipróbálni.


Nekem számlap szerint 110, gps szerint 100 km/h vált be kényelmes utazónak.

2017. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óra szerint 160-at mentem vele de mivel már halálfélelmem volt ezért nem nyomtam tovább (már nem is lett volna nagyon több) :D GPS 15km/h-val kevesebbet mutatott szóval olyan 140-150 lehet a vége. Amúgy nekem ötödikbe is húz, városba is fel szoktam kapcsolni, simán elmegy 50-el. Ha kiérek városon kívülre akkor is fel tudok gyorsítani 90-ig visszakapcsolás nélkül. Előtte a 4-es váltóval is ugyanígy ment, csak nagy sebességnél ordított a motor, az ötödik kb egy ezrest ejt a fordulaton.
2017. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!