Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közúti elsősegély?

Kata0403 kérdése:

Közúti elsősegély?

Figyelt kérdés
Jártatok tanfolyamra? Milyen volt a vizsga? Miből készültetek föl?

2017. márc. 22. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- Igen, de felesleges volt.

- Könnyű.

- Könyvből.

2017. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 órás tanfolyamon vettem részt ahol telibe elmondták az összes tételt miről fog szólni, és minden mást bemutattak és meg is kellett csinálnunk egymáson.

A tanulásra nem fordítottam annyi energiát mert odafigyeltem órán. Persze az autós iskola ahova jártam ők nem vetettek meg velünk mindenféle könyvet, adtak egy hozzáférést az adatbázisukhoz ahol az összes akkor aktuális KRESZ és elsősegély tananyag meg volt, mondták hogy nem vetetnek meg velünk könyveket, mert egyrészt órákon úgy is mindent átbeszélünk, és tanácsos jegyzetelni, de aki ragaszkodik a könyvhöz annak mondták hogy megveheti, de a weboldalukon ahol hozzálehetett férni ott ugyan az volt PDF-ként, mondták hogy az tuti jó, meg azt mindig frissítik. Az elsősegélynél is szintén ott volt a teljes tananyag, mondták akinek kell ott van, aki odafigyel az is megtudja tanulni könyvek nélkül ez mind rajtunk áll, ők csak biztosítják a lehetőséget, aki él vele él, aki nem az magára vessen.

2017. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, könnyű, megnéztem az előző évi tételeket, hogy nagyjából lássam miféle kérdések és szituációk lehetnek.
2017. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rókaa9 válasza:
Igen, jártam. Jó pár alkalom volt, minden órán elkellett gyakorolnunk az újraélesztést és a kötözéseket. Nekem adtak egy diát amiből lehetett tanulni, de nem nagyon használtam egyszer néztem át. Volt könyvem is de nem használtam. Figyeltem az órákon, gyakorlatot mindet megjegyeztem a tanfolyam során. Utána csak a tételeket tanultam. Vizsgán a kisgyermek -légúti idegentestet és a sérült ruházatának eltávolítását húztam. kötelezően kérték az újraélesztés és a stabil oldalfekvés bemutatását.
2017. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!