Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt magyarok akik...

Vannak itt magyarok akik angliában élnek és sikerült kint jogositványt szerezni, (bövebben lent)?

Figyelt kérdés
Angliában szeretnèm lerakni a jogositványt.sajnos angol nyelvtudásom nincs.ezèrt van esèlyem arra hogy találok kint magyar oktatot,ès a kreszt is magyarra forditva letehessem.Akinek van ötlete merre indulhassak el kèrem irjon nekem nagyon nagy segitsèg lenne.(boccs a helyesirás miatt) köszönöm!! 24L
2017. márc. 24. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd Szlanka Zsoltot. Ő magyar autósoktató.
2017. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Facebookon, youtube-on is rajta van, weblapja is van.
2017. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dragabb es nehezebb itt letenni, raadasul mas nyelven nem csinalhatod (oktatot mondjuk meg megtortenhet hogy talalnal). De leteheted otthol es itt at lehet cserelni angolra. Amugy megkerdezhetem szerinted miert lenne jobb itt lertenni?
2017. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Otthon valóban olcsóbb, majd a DVLA-nál kicserélteted angolra és kész.


Láttan ilyen kérdéseket fb csoportokban, de mivel nem érint nem olvastam bele. Nézz szét a LION-on vagy az Angliai segítőkész magyarokon (fb csoportok), ott tuti tudnak segìteni.

2017. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a válaszokat.Szivesen letennèm othon,de sajnos nemtudok hazamenni egy darabig
2017. márc. 24. 13:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Az angolt tanulom....de mèg sajnos nem az igazi
2017. márc. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!