Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 TDi VW passatot erdemes...

1.9 TDi VW passatot erdemes tuningolni ha 90 lovas csak gyarilag?

Figyelt kérdés

Eleg szep allapotban is van, nem tudom hogy nekikezdjek-e.

Hany lora lehetne felhuzni, ugy hogy a motort ne oljem meg vele? (Nem pd hanem sima)

Penz nem szamit.

Nem azert mert gazdag vagyok hanem azert mert az automnak elek es mar ravertem par kilot a kulsejere, de a motort meg nem piszkaltam.

terveim igazabol: EGR off, lajtos chip, sdi veztengely, nagyobb csucsok.

Szethajtana a motort ez az atalakitas?

Hozzaertok valaszat varom, koszi 😀



2017. márc. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha erősebb motort akarsz és van rá pénzed akkor érdemes.

Ha a korpa nem számít, akkor megbízható motor építhető belőle pár százezerből ami mondjuk közel 200 lovas.

2017. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, felejtsd el.
2017. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha a pénz nem számít, akkor miért nem veszel mondjuk egy GTI-t. Egy gyenge kocsiból építeni lehet nem éri meg. Hogy mennyi hozható ki belőle az csak a pénztől függ. Lehet igényesen is 150 lóerő, vagy lehet ingénytelenűl koromokádó szar is. Facebook csoportokba érdeklődj, ott vannak ilyen diesel tunerek, ha komoly teljesítményt akarsz ott vannak hozzá értő figurák
2017. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azaz,úgyis kevés a füstifecske az utakon. És akkor azt mondják normálisak a tdi tulajok..
2017. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vr6 turbo motor elfér bőven bennt és megfizethető na akkor nem sok ellenfeled lesz
2017. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!