Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW klíma csere?

BMW klíma csere?

Figyelt kérdés
Van egy 316-os BMW-m, (E46) amiben a műszerfalon manuális klíma van. Ezt ki lehet cserélni itthon a műszsrfalon digitálisra?

2017. márc. 25. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
De minek, semmi értelme.
2017. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az emlékezetem nem csal, a manuálisnál a bowdenes mozgatás van, míg a digitnél motoros. Nem csak a vezérlőpanelt kell kicserélni, hanem a fél klímaboxot is.
2017. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De minek, semmi értelme.
2017. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mar bocsanat de nem azt kerdeztem hogy van-e ertelme hanem hogy lehetseges-e.
2017. márc. 25. 20:56
 5/8 Kopasz555 ***** válasza:
Én már csináltam ilyen cseréket mindenkinek mondtam nem éri meg! Sokan belementek a vége az volt miér nem hallgattam rád!
2017. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pénz kérdése minden, lehet csak sok pénz és semmi értelme
2017. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy bontott klímabox minden sallanggal nem vészes, ahogy egy klímapanel sem. Inkább az átépítés ami költséges lesz, azért ez csak egy komplett műszerfal kibontással és visszaépítéssel jár.


(a VWnál meg lehet oldani a műszerfal kibontása nélkül is, jó lenne ha konkretizálná ezt olyan, aki már épített át és nem csak a levegőbe beszélnénk :D)

2017. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gbr96 válasza:
Nemtudom a többi e46nál hogy van de nekem csak a panel lett cserélve és minden működik. 318ti 2003. Csatlakozók is megegyeznek,minden funkció hibátlanul működik.
2019. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!