Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről (pl Németországból)...

Külföldről (pl Németországból) mennyire nehéz behozni egy autót? Esetleg hozzá nem értéssel mennyivel nehezebb?

Figyelt kérdés

Még nagyon messze vagyok attól, hogy autót vegyek magamnak. Minimum 3 év, ha nem csúszok sokat az egyetemen és nem akarok rögtön egy méregdrága autóval kezdeni... Illetve szerintem az első autómat sem fogom rögtön egy külföldi oldalról hozzá nem értéssel megvenni. Pláne nem egy ilyen... Hát, relatív, de szerintem drága autót. Nissan Skyline R34.


Ha valaki nem vásárol autókat, de utána olvas dolgoknak, akkor szerezhet kellő tapasztalatot, hogy egy külföldi autóvásárlást bevállaljon? S ha nem, vagy nem akar egyedül nekiugrani, akkor honnan lehet megtudni, hogy melyik autónepper megbízható?


Illetve szerintetek egy Nissan Skyline R34 ára mennyivel mehet feljebb az évek során? mobilePONTde oldalon 20 000 euró alatt mennek (nyilván van ennél drágább is), de ez nyilván drágább, mert átírások, rendszám meg a rák tudja mik. Én személy szerint azt gondolnám, hogy jócskán feljebb fog menni. Azért eléggé régi már azaz autó, halad a veterán kor felé és szerintem egyre ritkább is lesz. Aztán kitudja... Pláne én a hozzá nem értésemmel...



2017. márc. 27. 19:43
 1/1 crudy ***** válasza:

A kérdésedre a válasz már nagyon sokszor le lett írva. Keress rá!


A behozatalhoz és a papírokhoz megtalálsz mindent a neten. MINDENT! Google-autóhonosítás. Nem kell gyakorlati tapasztalat ahoz, hogy jó vételt csinálj, csak nagyon sokban az előnyödre válik. Nézz utána, hogy átlagban mennyiért dobálják a nissanokat kint. Mennyibe kerül egy szar és mennyi egy tip top. Ehez kell majd viszonyítanod. Kell értened valamelyest a típushoz is, nehogy az fogadjon h a b oszlop ki van vágva és be van oda nyomva egy hangszóró ami persze nem szól. Aztán miután megvetted jössz rá, hogy ott gyárilag nincs is hangszóró... Ez én voltam. Ha magad nézed át akkor kívül, belül oda meg vissza meg kell nézned mindent. Ehez is kell valamennyi hozzáértés. Én azt ajánlom, hogy kint magánszemélytől vegyél autót de ha kereskedés akkor német kereskedés és német embertől. Ne valami töröktől mert az ugyan úgy át ver mintha itthon vettél volna autót.

2017. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!