Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni?

Roberto00 kérdése:

Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni használtan a tuningolt 50-es supermotot? pl. ha vennek egy 50ccm-est amiben 70 / 80-as henger van az megéri?

2017. márc. 27. 23:27
 1/3 anonim válasza:

Nem, mivel ha segédmotorra van jogosítványod, és elkapnak a rendőrök akkor finoman mondva megbasszák a szádat.

De esetlegesen ha A1 megvan akkor se érné meg mert ahhoz meg kicsi.


Viszont ha belegondolsz, akkor az a személy aki azt a motort fel "tuningolta", biztos hajtotta a vasat. Személy szerint előbb választanék valamiből gyárit és én piszkálgatnék hozzá, így legalább tudnám, hogy mit rejt és mennyire újak a cuccok meg minőségiek benne. :)


Szabad tudni miből szeretnél 70cc-t ? (gondolom nem 80-as mert a legtöbbje inkább 70 :D )

Derbi ? Dt ? Sx ?

2017. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző válaszadó vagyok!

Még mai napig meg van a réges régen vásárolt yamaha dt-m (2004 új kasztnis/idomos évente 5x ha ráülök) és egyszer nem nyúltam hozzá, hidd el ami gyári az gyári. Ne 50ccm-t tuningolj, hanem inkább vegyél nagyobbat ha kevésnek gondolod, hülyeség ráköltened vagyonokat. Nekem 13 év után pöcc-röffre indul, télen-nyáron.

Visszavizetődő ha nem piszkálgatod a gyári cuccokat, elhiheted nekem.

Sok barátom járt úgy, hogy egy hosszabb kihagyás után vagy egy tél után szenvedtünk a beindításával. Repedések, törések, állandó költekezés volt....

Ja! és mégis állandóan a nyomába voltam ;)

80-90 elég egy segédmotornak, nem kell vele felszállni :D

2017. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszod, igen, gondolkodtam h ugye lerakom 125ccm-re a jogsit, mert igazából szeretek száguldozni, es az 50-es nem nagyon a közutakra való a teljesítménye es a sebessége miatt. :D egyébként CPI-ket nézegettem tuningolt közül. :D
2017. márc. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!