Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BOSCH AQT 13119 PLUS vagy...

Derko340 kérdése:

BOSCH AQT 13119 PLUS vagy Workzone magasnyomású a jobb?

Figyelt kérdés

BOSCH AQT 13119 PLUS vagy Workzone magasnyomású a jobb ? Melyiket érdemesebb megvenni autómosáshoz kellene.


Az adatokról beszúrok két linket:


[link]


[link]



2017. márc. 28. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább az Aldist. Ha tényleg tudja a 150 bart, az talán már valamennyire használható kategória.

Nekem egy Makitám van, de az is csak valami 110-120 bart tud. Nem akartam gagyit venni, meg tudom, hoyg ennek fém a teljes szivattyú szerkezete, nem műanyag mint az olcsóbb Kärchereké.

Hát nem egy ipari gép, makulátlan tisztaság nincs utána. Tökéletesebb lesz az eredmény hagyományosan szivaccal, vödörrel, slaggal.

Ezért ha még egyszer ilyen gépet vennék, magasabb teljesítményűt vennék, mégha jóval drágább is.

2017. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az aldis jobb. Nagyobb a víz hozama. Amúgy az üzemi nyomása csak 110 bár, 420 liter mellett, a bosch meg 350 liter mellett jó ha tudja a 85 bár üzemi nyomás. Két adat van rajta p a valós üzemi nyomás amin dolgozik, a p max pedig a maximális szivattyú nyomás

ami akkor van ha megnyomod a mosó pisztolyt. Utána rögtön leesik az üzemi nyomásra, a p értékre. Nézd meg a kiállítást darabon a gép hátulján lévő cimkét. Az aldist én már láttam a boscht még nem.

2017. márc. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!