Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105 és 2107 motorháztető...

Lada 2105 és 2107 motorháztetője megegyezik? (a kitámasztón kívül)

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 16:11
 1/7 veterán vas ***** válasza:
100%
Szemmel láthatóan nem.
2017. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. A 2105 gépházteteje elöl egyenes, a hűtőrács alatta végződik, a 2107 géptetejére pedig rá van építve a hűtőrács felső része. Ezen kívül a présforma is más. Emlékeim szerint fel lehet cserélni a kettőt, csak nagyon csúnya lesz a végeredmény.
2017. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tudom hogy más.

az érdekel csak, hogy a lefogató helyek ugyan azok-e.

kérem azok írjanak akik már próbálták ezt.

2017. márc. 29. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:
A felfogatási pontok ugyan azok?
2017. ápr. 8. 19:48
 5/7 veterán vas ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van az ilyesmivel. Ha engem valami ennyire érdekelne, már régen fogtam volna egy mérőszalagot, colostokot........... ;)
2017. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fölöslegesen had ne dobjak ki több ezer ftot. Fölöslegbe most nincs hozzá egy motorháztetőm amit lemérek. Ha lenne már rápróbáltam volna.
2017. ápr. 9. 20:44
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Nem rápróbálni, hanem csak LEMÉRNI.

Teccikérteni? :D

Azért mérni, hogy ne kelljen fölöslegesen megvásárolni, és még fölöslegesebben (de szép szó) szerelni.

Ha cserélni akarsz, akkor gondolom az "egyik" típusú autód van. Tehát azt, le tudod mérni. Miután a "másik" motorháztetőt szeretnél föltenni, azt is meg kell mérned és a kettő mérés értékét össze lehet majd hasonlítani.

Eddig ugye tudsz követni?

Tehát a Tiédnek már tudod a paramétereit.

Na most amelyik nincs neked, olyat kell keresni. Ha akad ismerős körben valakinek, akkor egyszerű.

Ha nincs, akkor a legelső autósboltba meg lehet mérni. Szerintem ezért nem fog az eladó megverni, és még fizetni sem kell érte.

Én így csinálnám.

Szólj, ha valamit nem értettél meg. ;)

2017. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!